Неділя, 25 Вересня

Коронавірусний карантин у Бердичеві продовжено

30 трав. 2022 Власкор

Хоча про нього вже багато хто забув, а дехто жартує, що COVID-19 зник взагалі.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Так, статистика хворих у містах і селах країни значно знизилася, що пояснюється настанням літа і тепла. У Бердичеві, для прикладу, керівник міської лікарні Анатолій Сова зазначив, що великий влив мала і війна. Через вироблений адреналін опірність організму до хвороб підвищилася.


Як би там не було, а карантин, який спрямований на те, щоб запобігти поширенню коронавірусної хвороби і який востаннє був продовжений до 31 травня, продовжили знову.

Нова дата – до 31 серпня 2022 року.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.