П'ятниця, 22 Вересня

Бердичівська міська лікарня отримає набір телемедицини. Відео

Медичним закладам Житомирської області надали перших 10 наборів телемедицини. Призначені вони для того, аби надавати медичну допомогу, використовуючи засоби дистанційного зв’язку.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Відповідно до повідомлення Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОВА, такі набори отримають 10 медичних закладів області. У переліку є і КНП «Бердичівська міська лікарня».


Що це обладнання, для чого воно призначене і як ним користуватися, у відео розповіла заввідділенням патології вагітності та екстрагенітальної патології Житомирського обласного перинатального центру Лариса Заіка.


Нагадаємо, що нещодавно друзі з польського міста-побратима Явора у складі чергового гуманітарного вантажу передали дороговартісне обладнання та медичні препарати міській лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги.


Крім того, Бердичівська міська лікарня отримала у подарунок укомлектований санітарний автомобіль «RENAULT» від Організації BLAGODAR COMPANY Sergii Bilous i Natalia Bilous

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.