Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Особливий бердичівлянин мріє знову поїхати на реабілітацію. Потрібна допомога

Про хлопчика з Бердичева, якому дуже потрібна допомога для проходження реабілітації, ми писали у вересні минулого року.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

У Саші Шлапака дитячий церебральний параліч, подвійна гемеплегія нижніх кінцівок, а також дезертрія і симптоматична епілепсія з геодезичними нападами.


Бердичівлянин тоді дуже хотів потрапити на реабілітацію в село Модричі Львівської області і пройти її не протягом 6 днів, на які держава виділила кошти, а за 10 днів для більшої ефективності. Завдяки зусиллям небайдужих це вдалося реалізувати.


Тепер же Сашко знову потребує фінансової підтримки. Його мама Катерина Шлапак у соціальній мережі «Фейсбук» розмістила допис з проханням про допомогу. Минулорічна реабілітація у жовтні дала дуже гарні результати – у хлопчика спостерігається позитивна динаміка. Тепер він щодня складає валізу, мріючи про поїздку туди ж. Та вартує вона 58 тисяч гривень.


Як зазначила мама хлопчика, до війни головний лікар міської лікарні Лариса Бабікова і медичний персонал назбирали 12 тисяч гривень, тому наразі мова йде про суму у 46 тисяч гривень. В управлінні сім’ї та соціального захисту населення виділити фінансування тільки для трьох дітей, а Сашко по списку 20.


Жінка повсюди зверталася, але аргументом неможливості виділення коштів є війна – мовляв, не на часі. Вона це розуміє, але у бердичівлянки свій фронт і ставити на паузу реабілітацію особливої дитини не можна.


Усі, хто має можливість і бажання допомогти, можуть зробити перерахування на карту «ПриватБанку»:


5168 7427 2664 7666 - Шлапак Катерина Володимирівна.

Shlapak1

Shlapak2

Shlapak3

Shlapak4

Shlapak5

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.