Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Сходити в магазин коштує 29,16 гривень, а на базар – 81,65 гривень – нові тарифи від Бердичівського центру соціальних послуг

 Про них розповідала на засіданні депутатської комісії очільник комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Бердичівської міської ради» Людмила Колесник.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Це питання включили до розгляду на найближчій сесії міської ради додатково, понад оголошений завчасно на Офіційному сайті порядок денний.


Як розповіла керівник установи, всі соціальні послуги безплатно надаватимуться особам, які їх потребують та середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб.


Якщо середньомісячний сукупний дохід особи більше двох, але не перевищує чотирьох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб, таким особам надаються соціальні послуги з установленням диференційованої плати (75%).


Якщо середньомісячний сукупний дохід особи перевищує чотири прожиткові мінімуми для відповідної категорії осіб, то соціальні послуги надаються за власний рахунок такої особи чи за рахунок третіх осіб. Таким же чином надаються послуги понад обсяги, визначені державним стандартом послуг.


Тобто, тим пенсіонерам, у яких висока пенсія, за соціальні послуги потрібно бути платити зі своєї кишені. А ось скільки платити за ту чи іншу послугу і показують нові тарифи, які в разі схвалення депутатами будуть затверджені для виконання.


З довгих таблиць можна зрозуміти, що вартість однієї хвилини роботи соціального працівника складає 97 копійок (1 година, відповідно – 58 грн 32 копійки). Чому не округлили цю вартість до однієї гривні, небюрократам, напевно, ніколи цього не збагнути.


Отже, публікуємо проект нових тарифів в повному обсязі:

 poslugi2

poslugi3

poslugi4

poslugi5

poslugi6

poslugi7

poslugi8

poslugi9

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.