Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівська лікарня отримала спецавтомобіль від польського міста-побратима

Два тижні тому КНП «Бердичівська міська лікарня» отримала у подарунок укомплектований санітарний автомобіль – транспорт, який вкрай необхідний для надання медичної допомоги і порятунку людських життів.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

І ось знову черговий подарунок у вигляді ще одного автомобіля «Fiat» прибув до нашого міста і поповнив парк міської лікарні, про що повідомила міська рада. Він укомплектований усім необхідним медичним обладнанням - дефибрілятор, кардіограф, дихальна апаратура, ніші, а також додатковим обладнанням, спрямованим зберігати і транспортувати медикаменти.


Подарували медичному закладу Бердичева такий важливий транспорт польське місто-побратим Явір, котре разом з іншими польським друзями з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну підтримує наше місто.


Огляд спеціалізованого транспорту та перевірку його функціональних можливостей здійснювали міський голова Сергій Орлюк та керівниця благодійного фонду «Оберіг-26» Ірина Піскун. Вчасну і якісну медичну допомогу автомобіль почне надавати вже найближчим часом.

spetsavto1

spetsavto2

spetsavto3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.