Вівторок, 27 Вересня

Польща надала Бердичеву медичне обладнання

Польща активно продовжує надавати необхідну допомогу для нашого міста.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Лишень днями ми повідомляли про поповнення автопарку міської лікарні ще одним, вже другим, спецавтомобілем, наданим польським містом-побратимом Бердичева.


Цього разу на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що відбулось у середу, на розгляд і голосування було винесено проєкт рішення «Про передачу матеріальних цінностей». Мова йшла про медичне обладнання, яке надійшло від Незалежного державного закладу охорони здоров’я міста Сєдельце до Бердичева.


Медичне обладнання у вигляді 5 індукційних насосів, транспортного респіратора, дефібрилятора та інкубатора після прийнятого членами виконавчого комітету рішення буде передане КНП «Бердичівська міська лікарня». Загальна вартість цього вкрай необхідного для надання пацієнтам медичної допомоги обладнання становить 146508,85 гривень.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.