Понеділок, 5 Грудня

Лікарі Інституту серця консультували пацієнтів відділення кардіології у Бердичеві

15 лип. 2022 РІО-Бердичів

Обмін досвідом серед медичних працівників – справа потрібна і важлива. Наші лікарі сьогодні вчаться працювати у нових умовах, продиктованих сьогоденням. Так, спочатку медики опинились на передовій боротьби з ковідом, тепер надають допомогу постраждалим унаслідок війни в Україні, подекуди – в умовах навіть наближено не схожих на лікарняні палати, перев’язочні чи навіть операційні.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Лікувати людей потрібно. Ще до війни згідно статистики найпоширенішими захворюваннями, на які страждали українці, були серцево-судинні захворювання, і зараз ситуація навряд чи змінилась на краще.
Прекрасно, коли медики мають можливість проводити зустрічі і ділитись напрацюваннями кожен у своєму напрямку навіть зараз. Тим паче, коли подібні візити не завершуються приїздом на конференцію та діалогом з колегами, а зорієнтовані також на пацієнтів. Тоді люди можуть проконсультуватися зі спеціалістами провідних медичних закладів країни, не виїжджаючи за межі свого міста.

Так вчора, 14 липня, зі столичного Інституту серця до Бердичівської міської лікарні приїздили завідуючий відділу трансплантації Гаврило Ковтун та ендоваскулярний хірург Андрій Максаков. У ході спілкування місцеві лікарі мали нагоду розповісти про свої напрацювання та почути про досягнення та методи столичних колег. Також, за нагоди у кардіологічному відділенні медики з Києва разом із бердичівськими фахівцями оглянули пацієнтів.

Співробітники БМЛ на своїй сторінці у Фейсбуці розповіли також про налагодження тісної співпраці лікарні з Інститутом серця з метою покращити медичну допомогу в галузі кардіології для мешканців Бердичівської громади. Хочеться вірити, що задумане вдасться втілити у життя і дасть свій позитивний результат.

Вже плануються наступні консультації пацієнтів в міській поліклініці. Зокрема, медики визначаються з датами - наразі ще невідомо, якого дня і о котрій годині містяни зможуть потрапити на прийом до київських лікарів. Запис охочих перевірити серце буде здійснюватись через сімейних лікарів та кардіологів БМЛ.

kardiologi1

kardiologi2

kardiologi3

kardiologi4

kardiologi5

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.