Понеділок, 3 Жовтня

Стоматологія Мазур у Житомирі: професійна стоматологічна допомога для дорослих та дітей

22 лип. 2022 Власкор

Сучасна стоматологія здатна творити дива. За допомогою новітніх методів даної медичної галузі можна отримати голівудську посмішку, про яку мріють мільйони людей по усьому світу. І все це – без страху і болю.

Стоматологія: було – стало

Раніше стоматкабінет асоціювався у більшості українців із міською або районною поліклінікою та старенькою бормашиною. Від її дзижчання мороз по шкірі йшов навіть у тих, хто не з лякливого десятка. Тупцювання у чергах та сполохані погляди продовжували цей асоціативний ряд, а завести на огляд до стоматолога дитину взагалі здавалось завданням за межами фантастики.

Тепер усе змінилось кардинально і візит до лікаря стоматолога вже не викликає такої реакції. Звичайно, якщо візит цей до професіонала своєї справи, досвідченого фахівця, кабінет якого повністю обладнаний, а матеріали – якісні, від провідних виробників.

stomatologiaMazyr1Як у Стоматологія Мазур https://mazur.dental/ у Житомирі. Це сучасна стоматологічна клініка, у якій працюють тільки кваліфіковані фахівці. Лікарі мають значний досвід та власні напрацювання у галузі медицини, здатні зробити процес відновлення естетики зубного ряду максимально комфортним для пацієнта. З гарантією, індивідуальним підходом і прозорою вартістю робіт без прихованих платежів.

Спеціаліст оговорює з пацієнтом увесь спектр майбутнього лікування, консультує, орієнтує по вартості і тільки після узгодження приступає до роботи. Тому жодних непорозумінь при оплаті не виникає – людина одразу знає, у скільки їй обійдеться процедура та що вона включає.

Мазур Дентал поділяється на послуги краси, послуги здоров’я та дитячу стоматологію.

До послуг краси відносяться:

 • терапевтична стоматологія (професійні гігієнічні процедури, відбілювання зубів, художня реставрація, встановлення вінірів);
 • ортодонтична стоматологія (встановлення/зняття брекетів, брекет-контроль, елайнери).

Послуги здоров’я - це:

 • ортопедична стоматологія (встановлення коронок та протезів);
 • хірургічна стоматологія (видалення зубів, підрізання вуздечки, імплантація);
 • ендодонтична стоматологія (лікування порожнини зуба під мікроскопом, швидка допомога при болю, ендодонтичний прийом).

Дитяча стоматологія пропонує наступні процедури:

 • лікування карієсу молочних зубів та постійних зубів у підлітків;
 • лікування кореневих каналів постійних дитячих зубів під мікроскопом;
 • видалення молочних зубів;
 • підрізання вуздечки;
 • герметизація фісур.

Де якісно лікують зуби у Житомирі

У mazur.dental можна вирішити усі можливі проблеми і зробити це безболісно і професійно. Коли мова йде про здоров’я, потрібно звертатися до кращих з кращих. Саме така команда лікарів зібрана у житомирській клініці.

stomatologiaMazyr3Майже у кожному місті сьогодні діють приватні кабінети, однак далеко не всі вони, на жаль, надають якісні медичні послуги. Та й оснащення їх часто доволі обмежене - лише одиниці мають спеціальну рентгенологічну апаратуру, яка дозволяє одразу по місцю отримати знімок зубів. Дуже незручно, коли лікування проводиться в центрі міста, наприклад, а рентген є лише на околиці. Доводиться робити коло, витрачати час і сили. Якщо додати до усього цього ще й зубний біль, відстань здаватиметься ще більшою, тому кабінети з власним рентгеном – ідеальне рішення. Не варто шукати компромісів на шкоду своєму здоров’ю та самопочуттю.

Потрібна якісна стоматологія від висококваліфікованих лікарів? Запишіться на прийом у "Стоматологія Мазур". Зробити це просто на сайті. Можна обрати проблемні зуби та потрібну послугу і вказати їх в заявці. Або ж просто залишити свої ім’я і номер телефону, щоб вам зателефонували і вже у розмові з представником клініки обрати дату, час відвідин та оговорити майбутнє лікування. Контакти, дні та години прийому вказані на сайті.

 

stomatologiaMazyr4

 stomatologiaMazyr6

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

 • asenposlugi1
 • pamyat
 • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.