Понеділок, 3 Жовтня

Страхування життя: як працюють програми ARX Life

25 лип. 2022

Життя в принципі сповнене ризиків, які неможливо передбачити. Слизький тротуар, машина, що випадково вилетіла на пішохідну частину вулиці, або частина старого балкона здатні призвести до тяжких травм. Завбачливі українці обирають надійні програми страхування життя компанії ARX Life, щоб знизити фінансове навантаження на сім'ю в екстраординарній ситуації.

Що таке страхування життя

Все просто – клієнт укладає зі страховиком договір, в якому зазначено максимальну страхову суму: 10 000 грн, 20 000 грн, 50 000 грн й більше. Вартість поліса завжди набагато нижче за розмір страхового відшкодування – у цьому сенс страховки. Клієнт вносить у загальну скарбничку невеликий внесок та отримує фінансову допомогу у скрутний момент.

ARX Life

Яку суму отримує клієнт за договором страхування життя

Розмір виплат залежить від тяжкості події – смерть, травма чи тривала хвороба. Залежно від умов договору 100% страхової суми одержують:

  • спадкоємці після смерті застрахованої особи;
  • особа, яка отримала інвалідність 1 ступеня – клієнт або його опікун;
  • клієнт у разі непрацездатності від 61 днів.

В інших ситуаціях ARX Life виплачує застрахованій особі певний відсоток від обумовленої договором суми. Передбачені виплати за кожний день втрати непрацездатності. На сайті страхової компанії опубліковані Правила добровільного страхування життя, в яких детально наведено порядок виплат залежно від діагностованого захворювання/травми.

Як оформити договір страхування життя в ARX Life

Вартість страхового поліса безпосередньо залежить від статусу клієнта та вигодонабувача: компанія або фізособа, вік, стан здоров'я. Основна документація про страховика, фінансова звітність ARX Life, Правила страхування та зразок договору представлені на офіційному сайті. Укладають договори фізособи до 63 років, банки, холдинги, підприємства, IT-компанії. Корпоративні договори розробляються індивідуально. Щоб отримати консультацію, достатньо залишити заявку з номером телефону.

Чому клієнти обирають ARX Life

Страхова компанія ARX Life входить до потужного фінансового холдингу Fairfax: штаб-квартира у Канаді, присутність у 40 країнах світу, мільярдні обороти, акції продаються на біржі Торонто. Надійна фінансова підтримка та професійний менеджмент дозволили компанії у грудні 2021 року отримати найвищий рейтинг фінансової стійкості ААА.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.