Вівторок, 4 Жовтня

Історія з собакою, яка покусала людей в Бердичеві, ще не закінчилась

А почалась вона минулої суботи, коли на вулиці Коцюбинського бродяча собака, яка там жила якийсь час у закинутому дворі, раптом почала нападати і кусати людей.

 

 

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Кілька чоловіків та кілька жінок стали жертвами її укусів, а одній жінці не могли довго зупинити кровотечу навіть у травмпункті.

Жителі цієї та прилеглих вулиць стали телефонувати в усі інстанції (в тому числі і міському голові), але скрізь чули лише те, що сьогодні вихідний і ніхто з цією собакою зробити нічого не може.

Тоді чоловіки озброїлись вилами і пішли шукати її, але вже сутеніло, і їхні пошуки не увінчались успіхом. Ввечері на місце пригоди приїхав і міський голова, щоб дізнатись про ситуацію та пообіцяв сприяти її вирішенню.

В неділю вранці собаку побачили в кущах, але було видно, що вона вже ледь дихає. На місце приїхав представник ветеринарної служби, подивився, і сказав, що як вона здохне, то в понеділок комунальники привезуть її в лабораторію для аналізу.

Але по обіді місцеві мешканці побачили, що вона не подає ознак життя і зателефонували до ветлікарні. Лікарі приїхали на власному авто та забрали собаку з вулиці.

В понеділок у ветеринарній службі розповіли журналісту, що труп собаки повезли в Житомир, адже тільки там є відповідне лабораторне обладнання для аналізів на сказ, і лише ближче до вечора стане відомо, чи була тварина хворою на це небезпечне захворювання.

Але не очікуючи результатів аналізу, представники ветеринарної медицини вже сьогодні виїхали на місце пригоди для профілактичного вакцинування всіх собак і котів на вулиці Коцюбинського та прилеглих до неї.

А усім, хто звернувся в травмпункт міської лікарні дали перше спеціальне щеплення. Раніше таке робили в живіт, а зараз роблять в руку, та воно накладає на людину чимало обмежень (не переохолоджуватись, не перегріватись, не вживати алкоголь тощо), тобто від одного собачого укусу люди отримали чималі проблеми.

Окремо слід сказати, що ця історія набрала чималого розголосу в соцмережах, і дуже багато меседжів стосувалось не стільки проблеми бродячих собак, скільки надій і сподівань, що нинішній міський голова - професійний ветеринар - зможе впоратись з нею під час свого керування містом, і які до цього часу не виправдались...

sobaka3

sobaka1

sobaka2

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.