Вівторок, 4 Жовтня

У Бердичеві підтверджено випадок сказу

Ми вже писали про те, що в мікрорайоні м’ясокомбінату в суботу собака почала нападати на людей та кусати їх.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya


Чоловіки ледь відбили від неї жінку, яка з сильною кровотечею була направлена в травмпункт.

Мешканці вулиці Коцюбинського звертались в усі інстанції, але безрезультатно.

Та сталось так, що у неділю ця собака здохла, і її труп забрали працівники ветеринарної служби на аналіз. А в понеділок по обіді стало відомо, що діагноз сказу підтвердився.

Ще вчора місце, де померла тварина, було знезаражено спеціальним розчином, а всім собакам і котам по цій вулиці та прилеглих працівники ветлікарні робили профілактичні щеплення.

Найближчим часом відбудеться засідання протиепізоотичної комісії, де будуть прийняті наступні заходи для того, щоб убезпечити людей від страшної хвороби.

Протягом вихідних до травмпункту звернулось 4 особи, покусані скаженою собакою (та ще кілька покусаних іншими собаками), з них трьом призначено антирабічне лікування і вони отримали першу дозу щеплення.

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.