Понеділок, 2 Жовтня

Бердичівлянам із міського бюджету виділять допомогу на лікування та ліки

Відповідний проект рішення було розглянуто на позачерговій сесії міської ради, засідання якої відбулося сьогодні зранку.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Найпершим із шести питань порядку денного і було виділення допомоги жителям Бердичівської МТГ.


Кому і на яку суму нададуть з міського бюджету, озвучила начальниця управління сім’ї і соціального захисту населення Наталія Омельянчук. Це 10 мешканців нашої громади, на лікування яких виділять загалом 60 тисяч гривень.


Серед них, як зазначила Наталія Омельянчук, четверо потребують терміново курсів хіміотерапії, ще четверо – термінового оперативного втручання. А двом родинам потрібні кошти, аби придбати ліки, які в зв’язку з інвалідністю необхідно щоденно приймати протягом усього життя.


Відповідні підтверджуючі документи бердичівляни надали. Депутати одноголосно підтримали це важливе рішення, проголосувавши «за».

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.