Понеділок, 2 Жовтня

Бердичівляни вже забули про COVID-19, а він є

15 серп. 2022 РІО-Бердичів

На жаль, з приходом у життя українців повномасштабної війни жителі міст, містечок і сіл не думають про хворобу, котра вже не один рік відома у всіх куточках світу.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Воно й не дивно, адже за щоденними подіями, жахливими новинами, руйнацією осель людей і забраними людськими життями, новини про COVID-19 відходять на задній план.


Однак в європейських країнах вже повідомляють про поширення захворюванності на коронавірусну інфекцію і прогнозують збільшення хворих восени. Аналогічно фіксують випадки і в Україні, як у великих містах, так і невеликих містечках. Бердичів не є винятком, адже тут також наразі є хворі на COVID-19. Зокрема, станом на понеділок, 15 серпня, активних хворих, які лікуються амбулаторно під наглядом сімейних лікарів налічується 37.


Що ж до пацієнтів лікарні, то відповідно до поданої Відділом охорони здоров’я інформації в інфекційному відділенні Бердичівської міської лікарні на лікуванні перебувають 3 хворих з підтвердженим діагнозом та 1 з підозрою. Двоє пацієнтів отримують кисневу підтримку.

В будь-якому випадку, навіть ті, хто скептично відноситься до коронавірусної інфекції, намагаються підтримувати імунітет, аби в період гострих респіраторних вірусних інфекцій та ГРИПу уникнути хвороб. І якщо взимку для цього купують таблетовані вітаміни, то нині поповнити організм поживними мікроелементами та вітамінами можна завдяки вживанню овочів, фруктів та ягід. Велике різноманіття таких представлене у групі БЕРДИЧІВСЬКИЙ БАЗАР.

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.