Неділя, 4 Грудня

Сертифікати «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» вперше отримали 4 відділення бердичівської лікарні

Завжди приємно, коли у Бердичеві підприємства, установи чи організації або ж відомі чи навіть маловідомі люди отримують схвальні відгуки і відзнаки своєї роботи.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Вдвічі приємно, коли робота ця спрямована на порятунок здоров’я та людського життя, цінніше за яке немає нічого.
Високу відзнаку за роботу отримало КНП «Бердичівська міська лікарня» Бердичівської міської ради і радо поділилося цієї новиною на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».


До медичного закладу 06 вересня завітали представники Всеукраїнської асоціації «Служба організації інфекційного контролю». Робота цієї асоціації спрямована на те, щоб ревізувати і відмічати ті лікарні України, котрі відповідають найвищим критеріям.


І ось кілька відділень бердичівської лікарні вперше отримали сертифікати «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Це хірургічне, терапевтичне, рентгенологічне відділення та відділення екстреної медичної допомоги. А операційне та гінекологічні відділення вже вкотре підтвердили даний статус. Це ще раз підтверджує, що колектив медичного закладу самовіддано працює, прагне вдосконалюватися і впроваджувати новітні методи і галузі медицини.

viddilennia 1

viddilennia 2

viddilennia 3

viddilennia 4

viddilennia 5

viddilennia 6

viddilennia 7

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.