Понеділок, 2 Жовтня

Ваш організм потребує цинку: як зрозуміти це

25 вер. 2022

Організм людини іноді поводиться себе логічніше та розумніше за саму людину. Нестача, надлишок певних речовин одразу викликає відповідну реакцію. Якщо ви маєте дефіцит цинку або ж не можете отримати з їжі достатню кількість мікроелемента, варто звернутися до спеціальних комплексів у капсулах. Знайти такі препарати можна за посиланням https://apteka911.ua/shop/soderzhaschie-tsink на сайті медичної інформаційної системи apteka911.

Цинк

Імунна система занадто слабка

Перший симптом нестачі цинку — слабкість імунітету, хронічні алергії та постійні застуди. Цинк своєю чергою виконує досить багато задач в організмі:

  • допомагає збільшувати зріст Т-клітин та лейкоцитів, що допомагають у боротьбі з хворобами;
  • проводить транскрипцію генів;
  • захищає клітинну мембрану.

Наявність імунодефіцитних захворювань також впливає на кількість цинку в організмі.

Роздратування кишківника

Важливий чинник, що вказує на дефіцит цинку, — синдром роздратування кишківника. Це стан, який викликано систематичними запаленнями та алергією на продукти. Можуть бути проблеми з щитоподібною залозою та проблемами надниркових залоз.

Цинк на противагу цьому розв’язує проблему з підвищеною кишковою проникністю. Частіше порушення всмоктування білків, вуглеводів, жирів та інших поживних речовин вказує саме на нестачу цього мікроелементу.

Волосся, нігті та шкіра стають гіршими

Нестача цинку може суттєво вплинути на зовнішність. Волосся стає ламке, нігті поділяються на шари, а на обличчі з’являється сип. Часто це супроводжується акне, екземою, дерматитом або іншими захворюваннями шкіри. На нігтьових пластинах можуть з’являтися білі плями. За допомогою цієї речовини можна значно покращити своє самопочуття та зовнішність.

Саме причинами зменшення кількості цинку стають постійні стреси, які організм намагається нейтралізувати завдяки білкам. Цинк витрачається у великих об’ємах на синтез речовини. Постійні тренування та силові навантаження, а також вагітність можуть викликати значне зменшення цинку.

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.