Субота, 4 Лютого

Майже тридцять маломобільних жителів Запорізької області прихистила позавчора Бердичівська «районка»

Так в офіційних документах називають людей, які місяцями жили в підвалах та сховищах, котрі отримали поранення та контузії від артилерійських обстрілів та ракетних атак. Прості мирні люди, які жили в своїх домівках на півдні України, поки їх не прийшла «визволяти» рашистська орда.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Попередження з обласного департаменту охорони здоров’я про те, що в районну лікарню привезуть людей з місць бойових дій надійшло ще більше місяця тому. Спочатку планували сюди аж 160 осіб, але лікарня просто не розрахована на таку кількість хворих, тому змінили цю цифру на 50.

Громади – засновниці районної лікарні - взялись збирати для цих людей продукти харчування, адже попередні закупівлі лікарні не були розраховані та таку кількість пацієнтів. По селах збирали і картоплю, і муку, і крупи та везли все до лікарні.

Та пройшов місяць, до лікарні так нікого і не завозили, а в громадах говорили, що ми й так кожен рік збираємо продукти для «штатних» пацієнтів «районки», то якщо не буде приїжджих, використають для своїх.

Але в минулу суботу такий час «Х» настав. Потяг зі сходу спеціально збільшив час своєї зупинки на станції Бердичів, і 27 його пасажирів, хто своїми ногами, хто на ношах і візках - вийшли на перон. Два автобуси, кілька автомобілів «швидкої» допомоги та навіть особистий транспорт працівників районної лікарні було задіяно для того, щоб перевезти всіх до лікувального закладу. Організовувала весь цей процес заступник з медичної частини «районки» Інна Володимирівна Мельник.

Розселили «гостей» в палатах дитячого відділення, яке знаходиться на першому поверсі та має зручні виїзди для пересування на візочках. На жаль, серед пацієнтів є і дуже важкі травми: поломані кінцівки, поломаний таз, відірвана п’ята, або ж відсутні ноги. Всі вони були одразу оглянуті лікарями, але багато хто потребує досить тривалого і специфічного лікування.

Сьогодні в лікарні всім організовано повноцінне харчування, в палатах тепло, у відділення постійно чергує персонал і терміново розпочали встановлення додаткових душових.

Але чи буде так завжди? Адже ми знаємо, що нині цей лікувальний заклад перебуває у надзвичайній економічній скруті: у персоналу заборгованість по зарплаті, дров біля котельні лише на тиждень максимум, а продукти, зібрані громадами, швидко закінчуються.
Сьогодні Інна Володимирівна телефонує і пише листи всім можливим благодійникам, у всі можливі інстанції, щоб отримати все необхідне для лікування та обслуговування нових пацієнтів. Це і підгузки для дорослих, і медикаменти, і санітарні засоби, і ще чимало іншого.

Тому через засоби масової інформації керівники лікарні ще раз звертаються до небайдужих за допомогою. І якщо хтось має змогу це зробити, може звертатись до районної лікарні особисто або ж за тел. 4-03-17.

P.S. Гарний привід колегам з міської лікарні – підставити плече та показати, що вони не такі, як про них розказують в районі.

malomob1

malomob2

malomob3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.