Неділя, 4 Грудня

Ви мама і Вам до 36 років? Тоді Ви гарантовано зможете отримати до 1 200 000 гривень. Цікаво як?

17 лист. 2022

стати Сурогатною Мамою

Сьогодні багато хто втратив роботу і опинився у важкому становищі. У Вас є можливість допомогти безплідній парі та отримати фінансову винагороду за свій вчинок. Клініка "Артеміда" вже допомогла більше 1000 жінкам вирішити їх матеріальні проблеми, ставши сурогатною мамою, що є цілком законно в Україні.

За участь у програмі Ви отримаєте до 1 200 000 гривень.

Допоміжне материнство - надзвичайно благородна справа. Сурогатні Мами - це дивовижні жінки, які дарують безплідній парі останній шанс створити сім‘ю та почути слово «мама» і «тато».

Завдяки Сурогатним Мамам батьківство стає можливим, тому брати участь в цій програмі достойно!

Чому обирають нас ?

vagitnaКлініка гарантує Вам 100% гарантію виплат в термін, слідуючи умовам договору, страхування здоров'я, повну анонімність, конфіденційність, безкоштовний юридичний супровід, комфортні умови проживання під час вагітності, психологічну підтримку на всіх етапах програми, няню для Вашої дитини, безкоштовне медичне обстеження у кращих лікарів на протязі усієї вагітності й саме головне - підписання нотаріально-завіреного контракту. Обстеження Ви проходите в найкращій клініці Житомира, що не займе багато Вашого часу.

Які умови, щоб стати Сурогатною Мамою?

✅ Ваш вік 19 – 36 років

✅ Позитивний резус фактор Rh+

✅ У Вас немає шкідливих звичок

✅ Ви вже мама і у вас є здорова дитина

✅ Бути Сурогатною Мамою - достойно! 

Заповнюйте форму, щоб дізнатися більше  https://is.gd/SVLP8u

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.