Неділя, 5 Лютого

Налагодити особисте життя, позбутись від страхів та стати щасливим допоможе психотерапевт

21 лист. 2022

Не можна тримати в собі власні страхи, емоції чи переживання. Непорозуміння в сім’ї, на роботі, одвічне батьки і діти, сімейне насилля – фізичне і психологічне, війна та стрес, пов’язаний зі зміною звичного ритму життя тощо – це ті проблеми, з якими щодня, на жаль, зіштовхуються тисячі людей в Україні і по всьому світі. Вирішити їх самотужки багатьом не під силу. А замовчувати негатив означає тільки погіршувати ситуацію та ще глибше йти у себе – туди, звідки знайти вихід іноді вже буває неможливо. 

Чому не слід ігнорувати проблеми ментального здоров'я 

psyhoterapevt1Вчасний запис на прийом до фахівця в галузі психотерапії – правильний крок, який допоможе залишити позаду те, що заважає бути щасливим та впевнено рухатись вперед. Головне, щоб такий психолог був дійсно кваліфікованим спеціалістом, дотримувався етичних норм та мав власні дієві напрацювання в галузі психології. За професійною консультацією варто звернутись до психотерапевтів сайту “Rozmova”, фахівці якого до реєстрації тут проходять ретельний відбір серед багатьох кандидатів. Тут ви знайдете саме свого фахівця, який допоможе знайти вихід із, здавалося б, безвихідної ситуації та налаштувати власне життя.

Психотерапевти Розмови допомагають:

 • влаштувати особисте життя та побудувати міцні гармонійні стосунки;
 • побороти тривогу, стрес, вийти з депресії;
 • пропрацювати власні страхи та прийняти себе;
 • підвищити самооцінку та знайти своє призначення;
 • знайти порозуміння з партнером у інтимній сфері;
 • досягти успіху у професії, знайти своє покликання.

Сучасні люди все частіше звертаються за консультацією до психологів, бо розуміють, що чашка кави з близькою людиною не допоможе позбавитись від проблем. Вона є панацеєю від поганого настрою, а не від існуючої проблеми. Виговоритись ви зможете, але не факт, що вас почують. 

Психотерапевт чи щира розмова з друзями: що обрати? 

psyhoterapevt2Трапляється й таке, що зайва відвертість з друзями призводить до нових проблем, якщо товариш не вміє тримати язика за зубами. Скільки історії відомо випадків, коли довірливістю людини користувались найближчі, обертаючи почуте в щирій розмові проти неї самої. 

Спілкування з психологом убезпечує від розголосу - на Розмові все конфіденційно. Можна не боятись, що вас не зрозуміють засудять, висміють чи виставлять ваші переживання на загал. Ви йдете до фахівця з проблемою і знаходите у нього її вирішення. Навіть тоді, коли ви не праві. Навіть тоді, коли схибили і хочете відновити баланс - у відносинах, дружбі, родинних стосунках, в робочому середовищі у колі колег. 

psyhoterapevt3Навіть тоді, коли все не просто і коли ви потерпаєте від насилля - зі сторони чи від себе самого, виснажуючи докорами сумління чи власними страхами. Тут підкажуть, допоможуть розірвати замкнене коло, навчитись тамувати емоції та бути щасливим за будь-яких умов - тут і зараз.

Підібрати фахівця на сайті можна в кілька кліків. Потрібно пройти невелике тестування з 5-ти питань, у якому вказати: 

 1. Бажану форму спілкування з психотерапевтом (очно чи онлайн).
 2. Обрати, хто буде спілкуватись з фахівцем (ви особисто, у парі з партнером або дитина).
 3. Вказати 10 запитів, які першочергово прагнете вирішити (апатія, почуття провини, нав’язливі думки, залежності, проблеми з самооцінкою, стосунки, кризи, біль втрати і т.д. з переліку).
 4. Зазначити стать спеціаліста, спілкування з яким для вас в пріоритеті.
 5. Визначитись з мовою спілкування.

Після цього ви отримаєте підбірку психотерапевтів, взаємодія з якими допоможе вам відновити гармонію та баланс у житті - там, де це потрібно. Зручно, що біля імені кожного кандидата є інформація про нього, як про спеціаліста, його освіта та досвід, напрямки роботи, а також вартість консультації. Якщо ви знайшли свого психотерапевта, доповитись із ним про зустріч (офлайн або дистанційно) можна через кнопку “домовитись про сесію”. Більше інформації - на сайті, за посиланням.

Відео

Lionok 800

 • asenposlugi1
 • pamyat
 • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.