Неділя, 5 Лютого

У Бердичеві проходить заготівля донорської крові

01 груд. 2022 Власкор

Попередньо на сайті газети «РІО-Бердичів» ми про виїзну заготівлю донорської крові у четвер, 1 грудня, щоб ті люди, які не мають протипоказань бути донорами і хочуть долучитись до благородної справи, могли за кілька днів до цього скоригувати свій режим та харчування і в призначений день здати кров.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

О 08.30 год. у залі ДЮСШ ім. В. О. Лонського розпочався прийом бажаючих стати донорами. Бердичів завжди активно долучається до таких ініціатив. Сьогоднішній візит працівників КНП «Обласний центр крові» Житомирської облради не став виключенням. Станом на 11.00 год. 55 людей вже здали кров, а прихід нових відвідувачів не припинявся.

Перед тим, як людина стане донором, лікарі оглядають її, міряють тиск, запитують, чи вона не має хронічних захворювань, чи не приймала ліків найближчим часом, не вживала алкоголь, чим харчувалась напередодні тощо. Тоді кров беруть на перевірку, визначають групу, резус-належність, рівень АЛТ, а також проводять аналіз на виявлення ВІЛ-інфекції, гепатиту В, С та сифілісу. Якщо людина здорова, у неї здійснюють забір крові, яка в подальшому буде використана для порятунку життів. Після взяття донорської крові людям пропонують підійти до облаштованого столу та випити теплого солодкого чаю із печивом. Також тут можна долучитись до іще однієї доброї справи – підтримки ЗСУ. Для цього у залі поставили скриньку для збору коштів на підтримку нашим захисникам.

Прийматимуть людей сьогодні до 13.00 год., загалом планують здійснити заготівлю крові від100 осіб. Обов’язково усі потенційні донори повинні мати при собі паспорт та ідентифікаційний код – без документів до здачі не допускають.

Бути донором – відповідально, корисно та безпечно. Можете допомогти іншим і здати кров для потреб інших людей? Долучайтесь! Такі виїзні заготівлі будуть і надалі проводитись, про дату і час ми інформуватимемо на сайті та у соцмережах.

donor1

donor2

donor3

donor4

 

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.