Неділя, 1 Жовтня

У Бердичеві вводять карантинні обмеження через сказ

30 січ. 2023 З Офіційного сайту Бердичева

Рішення про введення карантинних обмежень у зв’язку із зафіксованим випадком сказу лисиці було прийнято на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бердичівській міській раді.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

За інформацією заступника голови комісії, начальника Бердичівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Валерія Бикова, дослідження патологічного матеріалу з трупа лисиці, яку раніше бачили в одному із мікрорайонів міста, показало, що тварина хворіла на сказ. Відтак, наголосив, ситуація потребує реагування згідно Закону України “Про ветеринарну медицину” та чинної інструкції “Про заходи по боротьбі зі сказом тварин”.

За рішенням комісії, карантин діятиме у вогнищі виявленого захворювання – в районі вул. Житомирської, 84 – та на прилеглих до нього територіях у радіусі 1 км і триватиме 2 місяці: до 27 березня 2023 року.

Також на засіданні було затверджено низку заходів, спрямованих на профілактику та оздоровлення вогнища сказу. Це – термінове епізоотичне обстеження місця виявлення хворої тварини та його вимушена дезінфекція у відповідності до “Інструкції щодо проведення ветеринарної дезінфекції об’єктів тваринництва”, проведення профілактичних щеплень тварин на території міста і загрозливої зони тощо. 

skaz1

skaz2

skaz3

skaz4

skaz5

skaz6

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.