Вівторок, 30 Трв

Таблетки від нежитю: огляд ефективного препарату Синупрет®

10 лют. 2023

Іноді банальний нежить може стати причиною серйозних запальних процесів у носових пазухах, які можуть супроводжуватися гнійними виділеннями з носа, підвищенням температури тіла, загальною слабкістю, нездужанням та головним болем. Щоб уникнути серйозних наслідків, лікарі призначають не тільки місцеві препарати, але й засоби комплексної дії. Велику ефективність показують таблетки від запалення пазух носа Синупрет®, які сьогодні розглянемо у деталях.

У чому особливості препарату

  • На відміну від багатьох інших ліків на основі рослинних компонентів, Синупрет® належить до засобів з доведеною ефективністю, яка неодноразово підтверджувалася клінічними дослідженнями.
  • До складу комплексу входять 5 лікарських рослин, визнаних не лише народною, а й традиційною доказовою медициною.
  • Препарат не містить антибіотиків, синтетичних сполук та агресивних барвників, тому випадки виникнення алергії при призначенні Синупрет® практично не зустрічаються. Також засіб має дуже скромний перелік побічних дій і вони виявляються рідко.
  • Для виготовлення таблеток Синупрет® виробник використовує сировину, яка пройшла контроль кількості алергічних речовин. Наприклад, для виробництва використовують тільки ті квітки примули, в яких відсутня речовина примін (алерген). Сировина з вмістом приміну відбраковується і не використовується для створення препарату.
  • Таблетки для лікування запалення пазух носа призначають не тільки для дорослих. Препарат застосовується для лікування дітей від 6 років.

Як приймати Синупрет® таблетки

Перед використанням препарату, звісно, варто порадитись із лікарем і категорично не варто займатися самолікуванням, це може бути шкідливим для вашого здоровья. Препарат Синупрет® у таблетованій формі використовують для лікування запальних процесів носогорла при перших симптомах захворювання, а також приймають для профілактики у сезон підвищеної захворюваності на ГРВІ (восени та навесні).

Стандартна схема застосування, якщо лікар не призначив іншу, така:

  • дорослі та підлітки від 12 років приймають по 2 таблетки тричі на добу (всього 6 таблеток на день);
  • від 6 до 12 років приймають по 1 таблетці за раз з тією ж частотою, що й дорослі (3 таблетки на добу).

Курс лікування зазвичай становить від 7 до 14 днів. Препарат рекомендують запивати великою кількістю води, не менше 200 мл (однієї склянки), краще після їди.

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.