Вівторок, 3 Жовтня

9-річній бердичівлянці Олександрі Гейдор потрібна термінова операція на серці. Просимо вашої допомоги

05 черв. 2023 Вікторія Матвєєва

У дитини вроджена вада серця. Операцію дівчинці хотіли зробити, поки вона ще була маленькою, але тоді фізичний стан не дозволив цього зробити, ризик був надто великим. Саша регулярно відвідувала лікарів, та на одному із крайніх оглядів стало відомо, що хвороба прогресує і рівень відхилення від норми серцевих показників становить вже близько 80%, тому зволікати не можна, потрібно оперувати.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Олександра Гейдор змалечку відвідує КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю». Директор установи Тетяна Осадчук розповідає, що цю дитину вони знають дуже давно. Дівчинка дуже талановита, красиво малює. Вона зростає у чудовій родині, де крім Саші є ще двоє діток. Мама Олександри разом із нею справно відвідувала усі заняття з реабілітації та робила все можливе, щоб її донька одужала. Наразі родина потребує фінансової допомоги. Кошти потрібні на ліки та подальшу післяопераційну реабілітацію.

Просимо всіх не байдужих долучитися до збору коштів на операцію на серці 9-річній Олександрі Гейдор, яка запланована на 20.06.2023 року.

Діагноз: Вроджена вада серця. Комбінована вада двостулкового аортального клапана з перевагою стенозу.

Кожна гривня неабияк важлива для Олександри. Допоможемо разом!

Карта Ощадбанку мами Гейдор Олесі - 4790 7299 4816 8679

Geydor 1

Geydor 2

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.