Вівторок, 5 Грудня

Бердичівська районна лікарня вже майже не проти об’єднатись з міською

В усякому разі такі пропозиції обговорювались нещодавно на спільному засіданні керівництва районної лікарні та чотирьох голів ОТГ, які юридично є засновниками і власниками цього медзакладу.


Така нарада була терміново скликана на прохання директора закладу, який повідомив засновників про катастрофічну ситуацію. Значно погіршилась вона через те, що звільнився головний терапевт лікарні, а перед цим ще декілька провідних лікарів.

Фактично, незабаром може бути заблоковане фінансування районної лікарні по терапевтичному і хірургічному пакетах, і навіть за гарної роботи поліклінічного відділення, яке показує досить непогані результати, загальна робота лікарні в наступному році стає неможливою.

Як виходи із ситуації знову згадували про давні плани створення на базі лікарні паліативного відділення чи відділення реабілітації, але як тоді були проти об’єднання з міською лікарнею, так сьогодні вже стало зрозумілим, що саме за умови об’єднання ці плани могли б бути втіленими в життя.

Тепер вже не знають сільські чиновники, з ким в місті розпочинати розмову про об’єднання. Директор міської лікарні відсторонений, виконуючий обов’язки нещодавно теж жалівся про складний фінансовий стан, в міськвиконкомі також кілька різних груп впливу, зібрати голоси яких навіть для конструктивних речей зовсім непросто.

У бесіді з журналістом голова однієї з громад перераховував можливості скорочення адміністративного апарату при об’єднанні, чудові можливості для розміщення реабілітаційного відділення в об’єднаній лікарні на першому поверсі районної лікарні, який сьогодні майже не використовується. Адже те, що сьогодні в місті хочуть зробити реабілітаційне відділення на шостому поверсі основного корпусу має безліч недоліків. І поки роботи з ремонту цього відділення не робили, є гарна можливість подумати про іншу локацію для нього.

Директор районної лікарні дав своїм засновникам всього тиждень на те, щоб прийняти рішення про подальшу діяльність закладу.

Можливо, саме ця замітка спонукає міське керівництво зробити крок назустріч своїм сусідам.

P.S. Лікарі міської лікарні і так вже рятують районку, працюючи там на пів чи на чверть ставки, щоб в неї не забрали ті пакети, що залишились.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.