Неділя, 25 Вересня

15-річному бердичівлянину терміново потрібна кров

Хлопцеві, котрий вихідними постраждав від ураження струмом, ТЕРМІНОВО потрібна ваша допомога.


15-річний ЯН КОВАЛЬСЬКИЙ, учень 9-го класу НВК №4 отримав 80% опіків тіла і до цього часу не приходить до тями.


У вівторок, 28 червня, його транспортували в лікарню міста Житомира, де зробили переливання плазми. Але цього недостатньо. Хлопцеві потрібна терміново ще кров.


Просимо допомоги у всіх небайдужих (ПОВНОЛІТНІХ), хто може прийти та здати кров. Підійде будь-яка група. Місце здачі: вул. Житомирська, 43 (бувше відділення центральної аптеки, навпроти міської лікарні). Кров приймається ЩОДНЯ з 09.30 При собі мати паспорт з пропискою Бердичева та Бердичівського району.

УВАГА! Обов’язковою умовою для здачі крові є утримання від вживання алкоголю за ДВА ДНІ до здачі. Крім того, кров приймається НАТОЩАК. У тих, хто перехворів серйозними хворобами (Боткіна, гепатит С та інші), та тих, хто вагітний чи годує дитину, кров брати НЕ БУДУТЬ.


При здачі крові (будь-якої групи) обов’язково зазначити, що вона здається на користь КОВАЛЬСЬКОГО ЯНА.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.