У Бердичівському районі кадрові зміни – Центральна районна лікарня має нового керівника — РІО Бердичів

Понеділок, 24 Січня

У Бердичівському районі кадрові зміни – Центральна районна лікарня має нового керівника

Сесія Бердичівської районної ради, депутати якої швидко та оперативно приймали рішення питань порядку денного, мала багато приємних моментів.


Окрім того, що п’ятьох жителів Бердичівщини нагородили званням «Почесний громадянин Бердичівського району», ще один учасник сесії отримав не менш важливий та цінний подарунок у вигляді керівної посади. Кадрові зміни торкнулися Центральної районної лікарні, де по закінченню контракту минулого керівника, на посаду головного лікаря обрали іншу людину.


До цього п’ять років сумлінно виконувала управлінські обов’язки Дар’я Луцька, яка, незважаючи на стан лікарні, гарно справлялася зі своєю роботою і зробила значний внесок у те, аби медичний заклад розвивався, а пацієнти мали все необхідне, включаючи гарне і дбайливе відношення.


Нині ж місце головного лікаря Центральної районної лікарні Бердичівського району займе хірург, завідувач хірургічним відділення медичного закладу, а за сумісництвом депутат районної ради Андрій Мирончук. Його кандидатуру рекомендували і постійна комісія районної ради з питань бюджету та комунальної власності, і сама районна рада. Всі вважають, що це гарна відповідальна людина, лікар від Бога, висококласний спеціаліст.


Голова районної ради Максим Самчик зазначив, що на комісії не було дискусій стосовно нового керівника, так само, як і не було ніяких негативних відгуків про роботу минулого головного лікаря, яка дуже багато часу та сил вкладала у свою роботу, щоб лікарня займала належний рівень. Того ж самого побажали і Андрію Мирончуку.
Всі депутати одноголосно підтримали та ухвалили дане питання, а новообраному керівникові вже одразу дали перше завдання, так сказати прохання від людей, аби він навів порядки в лікарняній касі.


В залі звучала і пропозиція виділити кожному депутату окрему палату, в яких буде зроблений ремонт. Для цього, як зазначили присутні, варто було б хоча б якусь частину з тих грошей, що їх виділяють у села на бізнес, який пропивається в кабаках, давати на лікарню. Але це вже інше питання.
А новий лікар повноцінно приступити до виконання своїх безпосередніх обов’язків зможе вже з наступного місяця, 9 серпня, підписавши з головою районної ради контракт терміном на п’ять років.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.