Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Роздрукувати цю сторінку

В Бердичеві відкриють відділення забору біологічних матеріалів

Щодня велика кількість людей звертаються до медичних закладів, щоб отримати невідкладну допомогу, проконсультуватися з того чи іншого питання або отримати лікування тієї чи іншої хвороби. На ряду з цими послугами не менш важливими є лабораторні дослідження стану здоров’я людини, які допомагають визначити проблеми, визначити діагноз та приписати певне лікування. Поруч з наданням таких послуг міськими лікарнями є ще й приватні лабораторії, до яких все частіше звертаються люди, яким потрібно зробити все швидко та, як багато хто вважає, якісно. Щоправда там ці послуги не є безкоштовними, але ті, хто можуть оплатити такі процедури, є частими клієнтами даних закладів.


В Бердичеві також є приватні лабораторії, які щодня приймають містян та жителів району, збирають аналізи та проводять їхнє дослідження. Лише навколо центральної міської лікарні таких налічується три і вони користуються популярністю серед певних верств населення.


На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради розглянули питання стосовно передачі в оренду об’єкта комунальної власності, де планують створити відділення забору біологічних матеріалів. Дане відділення має розміщуватися у приміщення колишньої аптеки №122 по вулиці Житомирській, 43. Нині там вже є і діє ось уже пару років станція переливання крові, але є ще вільні приміщення, які не використовуються.


Фактично, там буде створена структура, що проводитиме забір біологічних матеріалів, тобто робитимуться такі дослідження, які на базі міської лікарні не можуть проводитись. Як було зазначено на засіданні виконавчого комітету, люди зможуть, не виїжджаючи з міста, звернутися до відділення і отримати відповідні послуги.


Одразу ж прозвучало питання, чи туди закуплено потрібне обладнання. Але, як виявляється, дане відділення лише проводитиме забір біологічних матеріалів та відправлятиме їх у Житомир, де відповідні дослідження проводяться у більш широкому спектрі. Звичайно ж, це буде платна лабораторія, як і всі інші, що являються приватною власністю. Але для бердичівлян буде досить вигідним відкриття даного відділення, бо у разі необхідності звернутися за отриманням послуг не потрібно нікуди їхати.


Виконавчим комітетом було підтримане рішення передачі в оренду приміщення для створення вищезазначеного відділення. Отож найближчим часом поруч з міською лікарнею відкриють ще одну лабораторію з надання медичних послуг. Сподіваємося, що ці послуги будуть якісними, а люди – задоволенні обслуговуванням та результатами, хоча, звісно ж, краще б у такі заклади не було причин звертатися, але реалії життя вирішують все трішки по-іншому, не так, як нам би цього хотілося.

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук

Подібні матеріали