Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Вівторок, 24 Трв

Молодь Бердичева «за» здоров’я та «проти» СНІДу

01 груд. 2016 Дмитро Доманський

1 грудня на Центральній площі міста Бердичева пройшов мітинг на знак солідарності з хворими на СНІД. Мета даного заходу - звернути увагу суспільства на проблему швидкого розповсюдження ВІЛу та негативного відношення деяких людей до тих, хто є носіями вірусу.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався у 1988 році з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. В нашому місті вже котрий рік поспіль Бердичівський медичний коледж організовує даний захід. Минулі рази студенти займалися роздачею інформаційних флаєрів та червоних стрічок, а також проводили деякі едукаційні лекції школярам. Цього ж року організували наймасштабніший захід, на який в якості гостей запросили студентів всіх бердичівських коледжів та учнів шкіл. На сцені лунали різноманітні факти про дану хворобу та шляхи її запобігання, а також традиційно відбулися виступи танцювальних та співочих колективів.


З 2005 року по 2012 рік приріст нових випадків зараження ВІЛ стрімко зменшувався завдяки великим інформаційним кампаніям щодо профілактики даної хвороби. В 2013-2016 роках через скорочення програм боротьби зі СНІДом темпи епідемії знову почали зростати. Цієї інформації більш ніж достатньо, щоб вважати проведення таких акцій, як сьогоднішня, не просто доцільним, а конче необхідним, оскільки кожен бердичівлянин хоче мати міцне здоров’я для себе та своєї сім’ї.


Ще однією проблемою, яку намагаються вирішити організатори, є підвищення загального рівня толерантності до ВІЛ-інфікованих жителів міста, адже це сприятиме будівництву громадянського та свідомого суспільства в Бердичеві. Більше сотні жителів міста довели те, що розуміють цю ситуацію, готові активно боротися самі та мотивувати інших на подолання епідемії XXI століття.

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.