Субота, 25 Березня

Бердичівлянам нема чого панікувати, школи на карантин у місті не закриють

Різке зростання захворюваності на грип та ГРВІ у Житомирі спричинило деякою мірою паніку серед бердичівлян.

Особливо це стосується батьків, чиї діти ходять до таких навчальних закладів міста, як школи та дитячі садки. Оскільки пік захворювання на грип та ГРВІ лікарі прогнозували на січень місяць наступного року, а тут ще тільки грудень і в сусідньому місті склалася така ситуація, то дорослі почали хвилюватися за своїх дітей.

Ще більше багатьох засмутив той факт, що якщо в Житомирі з понеділка оголосять карантин в школах, то так само може бути і в Бердичеві. Тим більше, що дітям до канікул залишилося навчатися всього два тижні.


Та хочемо заспокоїти батьків і взагалі всіх бердичівлян. Закриття шкіл на карантин у Житомирі ніяким чином не впливає на навчальний процес у нашому місті. Саме так сказала журналісту газети «РІО-Бердичів» т.в.о. заступника начальника управління освіти і науки Бердичівського міськвиконкому Світлана Басюк. Вона зазначила, що причин для паніки немає і що не варто порівнювати наше місто з Житомиром. Також додала, що кожного дня проводиться моніторинг для визначення відсоткового співвідношення здорових школярів та тих, хто захворів і не прийшов на навчання. Крім того, санітарно-епідеміологічна станція теж перевіряє і запевняє, що ситуація в місті стосовно захворюваності не є критичною. Більше того, кількість хворих дітей зовсім не перевищує допустимий для проголошення карантину поріг від 20%, а становить лише 8-9%.


Тому кожного дня досліджується ситуація та робляться висновки і підрахунки, що дозволяє на даний час сказати: карантину в бердичівських школах з 19 грудня, як у Житомирі, не буде. Не зрозуміло ще, яка ситуація складеться у січні, коли прогнозовано пік захворюваності, а поки хвилюватися не варто.


Світлана Басюк ще раз нагадала основні правила, яких варто дотримуватись, аби не захворіти. Це провітрювання приміщення, вологе прибирання, вживання їжі, багатої на вітаміни, та підвищення імунітету.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.