Лише за кілька годин до Бердичівського травмпунку звернулося 30 людей з травмами від ожеледиці, двоє з них госпіталізовані — РІО Бердичів

Понеділок, 24 Січня

Лише за кілька годин до Бердичівського травмпунку звернулося 30 людей з травмами від ожеледиці, двоє з них госпіталізовані

У зв’язку з жахливою ситуацію, що сьогодні спостерігається у місті, ще з самісінького ранку багато хто прогнозував підвищену травмованість людей на дорогах та тротуарах. Також доволі передбачуваним було і залишається те, що для декого пересування вулицями може закінчитися не найкращим чином.

Як вдалося дізнатися виданню «РІО-Бердичів» від завідуючого травмпункту Петра Чирки, за допомогою до медичного закладу всього за кілька годин звернулося вже 30 людей. І це лише станом на 13.00. Травми у людей, що послизнулися та впали на слизькій дорозі, доволі різноманітні. Забій грудної клітки, травми та переломи гомілки, передпліччя, рук – і це ще не весь перелік. Усім була надана невідкладна медична допомога. Двох постраждалих довелося госпіталізувати з черепно-мозковою травмою та переломом стегна, решта – на амбулаторному лікуванні.


Якою буде кількість звернень за весь день, спрогнозувати важко. Та враховуючи кількість травмованих за півдня і той факт, що дощ не перестає йти, а лише посилюється, що робить дороги ще більше слизькими, травмованих може бути багато. Тому будьте уважними і обережними, йдучи дорогами та тротуарами. Намагайтеся не поспішати і обрати менш слизьку поверхню. Якщо є така можливість, то заручіться під час ходьби підтримкою рідних чи близьких, друзів або колег по роботі, які в разі чого зможуть вчасно спіймати та дати уникнути падіння. А якщо, не дай бог, трапилася така ситуація, що ви все-таки впали і відчуваєте больові симптоми, одразу звертайтеся до травмпункту, де вас зможуть оглянути і надати допомогу.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.