березня 2020 — РІО Бердичів

Понеділок, 20 Вересня

березня 2020 — РІО Бердичів

Новые услуги, профессии, непонятные термины, характеризующие отдельные виды деятельности часто пугают потенциальных потребителей. Хотя могли бы упростить их жизнь. Не так давно покупка товаров через интернет настораживала, а теперь огромный процент шопинга осуществляется именно так. То же касается и услуг риелторов, большинство сделок по купле-продаже и аренде жилья в наше время заключается с их помощью. Современный ритм жизни заставляет каждого из нас заниматься собственным делом не отвлекаясь, поэтому проще оплатить отдельные услуги профи, чем пытаться самостоятельно постичь то, в чем мы некомпетентны.

Опубліковано в Бізнес

Під час щоденного брифінгу голови Житомирської ОДА, його заступників та начальників управлінь, що проходить о першій годині дня, звучить інформація про випадки захворювання на коронавірус в області, а також відповіді на запитання представників ЗМІ. Сьогодні кілька з таких запитань стосувалися і Бердичева, зокрема, хворого на коронавірусну інфекцію бердичівлянина, який, нагадаємо, є першим хворим у нашому місті.

Опубліковано в Медицина

Поки що. Але є усвідомлення, що, в разі чого, вони і я будемо серед перших у ланцюжку тих, хто захворіє на коронавірус у випадку розгортання найгіршого сценарію розвитку подій у нашому місті. Адже моя дружина – медична сестра інфекційного відділення, в якому нині перебуває перший офіційний хворий на кронавірус COVID-19 Бердичева.

Опубліковано в Пригоди

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Опубліковано в Освіта

Нині у зв’язку з тим, що на території всієї країни запроваджений карантин через поширення серед населення коронавірусної інфекції, багато підприємств і установ або взагалі не працюють, або ж працюють у спеціальному режимі. До останнього в основному відносяться державні установи, що займають наданням термінових послуг населенню.

Опубліковано в Офіційна інформація

Реальні можливості Бердичівської міської лікарні та чіткий алгоритм дій в умовах поодиноких та масових випадків захворювання на коронавірус стали головними темами зустрічі, на яку міський голова Василь Мазур запросив очільника нещодавно створеного обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом, 1-го заступника голови Житомирської ОДА Володимира Федоренка та керівництво обласного управління охорони здоров’я.

Опубліковано в Медицина

Недавно компания OnTaxi сделала обновление своего сайта. В настоящее время пользователи смогут оформить заказ машины в режиме онлайн. Таким образом, нужно написать информацию об адресе, высказать пожелания по поводу машины. Заказчик может оформить и дополнительный сервис, если ему это будет необходимо. Все маршруты доступны для визуального просмотра на карте. Цена сразу появляется на экране. Если маршрут изменился, то стоимость услуги тоже меняется. На цену может повлиять выбранный город и класс авто.

Опубліковано в На правах реклами

Сьогодні, 30 березня, і в минулі роки ці останні дні березня були найактивнішими на подачі декларацій посадовими особами, адже останній термін їх подання раніше співпадав з останнім днем березня.

Опубліковано в Політика

Минулої п’ятниці ми повідомляли про те, що на засіданні комісії з ТЕБ та НС було прийнято низку рішення щодо впровадження та посилення заходів безпеки у місті на період карантину.

Опубліковано в Пригоди

Кожного ранку на сайті Житомирської ОДА з’являється оперативна інформація про стан захворюваності на коронавірус в Житомирської області. Мова йде про підтверджені випадки та про надіслані матеріали на перевірку до лабораторії, яка й інформує керівництво ОДА.

Опубліковано в Медицина
Сторінка 1 із 19

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.