Світлана Семчук — РІО Бердичів
Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Зазвичай такого роду захід, присвячений працівникам медичної сфери, проходив у міському Палаці культури. Проте цьогоріч когорта медиків приймала вітання з нагоди професійного свята у «Музично-драматичному театрі на Європейській», де при вході їх традиційно зустрічали під мелодії духового оркестру.

Напередодні Дня медика, котрий відзначають у третю неділю червня, на території міської лікарні відбулося привітання з нагоди свята і відзначення представників нелегкої, але важливої, відповідальної і вкрай необхідної професії. Допоки ті, кого всі звично називають «янголами у білих халатах», ненадовго залишивши свій «медичний пост», збиралися біля «Центру Жінки», вхід до якого став імпровізованою сценою, мелодійний вступ заходу взяв на себе духовий оркестр заводу «Прогрес» під керівництвом Анатолія Тетьоркіна.

В поле зору працівників Бердичівського районного відділу поліції наприкінці травня потрапили два бердичівляни за торгівлю забороненими квітами – конваліями.

Важливий і хвилюючий, але водночас радісний і довгоочікуваний день настав для учнів Бердичівської художньої школи, які після років навчання залишають стіни творчої домівки. Цьогоріч їх 31 – талановитих, полонених мистецтвом, налаштованих на подальший розвиток у цьому напрямку. Адже недарма викладачі художньої школи, як один, повторюють, що мистецтво супроводжуватиме їх протягом усього життя, навіть якщо зробиш вибір на користь зовсім іншої професії.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомила начальник сектору ювенальної превенції Бердичівського РВП Олеся Чубоха:

На території міської лікарні лікарів, медичний персонал, керівників лікарні, міської, районної та обласної рад, відділу охорони здоров’я, обласного госпіталю ветеранів війни, народного депутата України зібрала важлива і бажана подія в житті медичної галузі та усієї Бердичівської міської територіальної громади. Це відкриття реконструйованого відділення екстреної медичної допомоги, на яке з нетерпінням чекали бердичівляни протягом кількох місяців.

До обласного госпіталю ветеранів війни у Бердичеві, який роками займає лідруючі позиції у плані лікування, оперативних втручань, фізичної та психологічної реабілітації учасників бойових дій наприкінці робочого дня четверга завітала з робочим візитом Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна. Нагадаємо, що це вже не вперше до медичного закладу приїздить очільник даного органу виконавчої влади. Трохи більше 2-х років тому керівник госпіталю Павло Журбенко та його заступник Олександр Стоцький зустрічали міністра та проводили оглядову екскурсію коридорами, палатами, операційними та іншими кабінетами госпіталю.

Причому остаточний список тих, хто буде членами створеної Громадської ради і братиме участь у вирішенні питань місцевого значення, здійсненні громадського контролю за діяльність виконавчих органів міської ради, налагодженні ефективної взаємодії цих органів із громадськістю тощо, ще не сформовано. Так само ще наразі не є затвердженим Положення про Громадську раду при Бердичівському міському голові, хоча у середу наприкінці робочого дня відбулося вже друге засідання.

Члени адміністративної комісії при міській раді сьогодні нарешті зібралися на засідання задля розгляду протоколів про адміністративні правопорушення. Кілька разів його не проводили з різних на те причин, зокрема, через відсутність «листів щастя», а сьогодні таких було 3 і по ним потрібно було прийняти рішення відповідно до статей КУпАП.


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.