Неділя, 26 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Причому визначатимуть його за допомогою конкурсу. Про ситуацію із «другим ЖЕКом» повідомили на засіданні виконавчого комітету у контексті питання «Про припинення дії договорів від 26.04.2019 „Про надання послуги з управління багатоквартирним будинком” та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками».

Про це розповів на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради медичний директор КНП «Госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради» Олександр Стоцький. Він доповідав по проєкту рішення «Про Програму сприяння фізичній, медичній, психологічній реабілітації та лікуванню захисників України на 2022 рік».

У четвер, 09 червня, на автомобільній дорозі Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський близько 15:00 неподалік села Зарічани сталась ДТП із потерпілими.

Болюча тема переходу через залізничні колії у Бердичеві, точніше його відсутності, викликає все більше і більше обурення серед місцевого населення.

Завершився навчальний рік 2021-2022, нелегкий і незвичайний. Останній шкільний дзвоник у загальноосвітніх навчальних закладах пролунав у вівторок, 07 червня. Прозвітувала про те, чим увінчався цей рік, які труднощі довелося долати і що особливого було, на Офіційному сайті Бердичева начальниця управління освіти і науки Валентина Адаменко.

Щороку 06 червня своє професійне свято відзначають представники четвертої влади в країні, акули пера, або ж, простішими словами, журналісти.

На Офіційному сайті Бердичева розміщено проєкт рішення виконавчого комітету «Про реєстрацію дитини, покинутої в пологовому будинку", який було затверджено на засіданні виконкому.

Наверное, существует очень мало людей на свете, которые не любят кофе. Ибо этот напиток просто невозможно не любить. Невозможно представить утро добрым, если, проснувшись, не вдохнуть аромат свежесваренного кофе и не сделать хотя би один его глоток. Невозможно чувствовать себя активным и полным сил в течении дня, если не подзарядиться бодрящим напитком, особенно если это капсулы для кофемашины nespresso, которые не оставят равнодушными кофейных гурманов.

Чергове і вже заключне засідання у справі секретаря Райгородоцької громади відбулося у п’ятницю у Бердичівському районному суді під головуванням судді Олександра Яковлєва. Нагадаємо, що мова йшла про конфлікт інтересів, котрий виник під час голосування на сесії Райгородоцької сільської ради. Як зазначила у своєму виступі прокурор, Світлана Барановська є суб’єктом відповідальності за адміністративне правопорушення. Воно полягало у тому, що 24 вересня 2021 року вона проголосувала за прийняття рішення про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки Сергію Вахнюку та прийняття рішення про внесення змін до рішення Райгородоцької сільської ради, що стосувалося зменшення орендної плати за користування земельною ділянкою тому ж Сергію Вахнюку. Він же являється сином обвинувачуваної, а тому в неї виник реальний конфлікт інтересів: суперечність між приватним інтересом, який обумовлений родинними зв’язками, та службовими повноваженнями, що вплинуло а об’єктивність та упередженість під час прийняття даних рішень. Тому прокурор вважала визнати винною Світлану Барановську за вчинення адміністративних правопорушень.

Як таких колосальних змін в порівнянні з інформацією, поданою працівниками паспортного столу трохи більше місяця тому. Як повідомили журналісту «РІО-Бердичів», установа так само працює з вівторка по п'ятницю з 09.00 до 18.00, а в суботу до 16.45. І замовити бердичівляни так само можуть як український паспорт, так і закордонний.

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.