Неділя, 3 Грудня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Про воду рік та морів складено чимало легенд, пісень чи оповідань, а ось про воду з крана в основному складають анекдоти, або ж взагалі використовують неписану лексику, коли її там немає. Та коли в багатоквартирному будинку жителі не задумуються звідки в крані береться вода, то в індивідуальній садибі потрібно добре постаратись, щоб від оберту крану полилась чиста і питна рідина.

Наближаються новорічно-різдвяні свята. Цьогоріч для більшості українців, які перейшли на новий церковний календар, вони стартують раніше. Тому й підготовка до святкувань у багатьох родинах вже розпочалася. З особливим трепетом чекають на святкове диво діти. І тут традиційно постає вибір щодо основного атрибуту свята – придбати штучну ялинку, сосну чи віддати перевагу живій лісовій красуні, яка має свій неповторний аромат і створює особливу атмосферу свята.

Про це свідчить проект бюджету міста на 2024 рік, який сьогодні розглядали на засіданні виконавчого комітету.

В цьому будиночку по вулиці Грушевського (колишня Карла Маркса) 15А колись була насіннєва інспекція, потім там була земельна інспекція, сільськогосподарська, та інші служби. Але, в зв’язку з реорганізацією державних органів, останнім часом будиночок стояв пустим.

 

Така фраза прозвучала на засіданні постійної депутатської комісії з питань регламенту, правопорядку, депутатської етики, антикорупційної та інформаційної політики, яку очолює в Бердичівській міській раді Віталій Березовенко.

 

Сьогодні про це повідомили на офіційному сайті обласної прокуратури.

 

200 тисяч на її обладнання мають виділити з міського бюджету на черговій сесії міської ради, яка відбудеться вже 6 грудня.

 

Багато років, а, може, й десятиліть, однією з головних проблем Бердичева є якість питної води в кранах мешканців міста.

 

Добровольче формування територіальної громади «Бердос» оголошує про набір в свої ряди потенційних захисників неба над Бердичевом.

 

Сталось це цими вихідними.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Військовослужбовець однієї з військових частин прийшов до будівлі виконавчого комітету.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.