П'ятниця, 2 Червня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Зрозуміло, що питання, винесене в заголовок замітки, дуже широке, але в цьому випадку мова йтиме про конкретне місце нашого Бердичева, а саме, початок вулиці Грушевського.

 

Звісно ж, називається ця організація тепер зовсім по-іншому - Бердичівський районний відділ управління міграційної служби, але в побуті бердичівляни все ж згадують її більше за старою назвою.

Про це сповістив на своїй сторінці у Фейсбук очільник спортивного клубу Геннадій Радзимінський:

Пригода ця сталась після завершення робочого дня на вулиці Старікова на Червоній горі, недалеко від пам’ятника «На варті миру».

В понеділок на засіданні постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури розглядались питання, що стосуються надання в оренду земельних ділянок. І на одному з них справа застопорилась. 

Тривають запеклі бої по всій лінії фронту, українські захисники мужньо та безстрашно б’ють ворогів, змушуючи окупантів заплатити власними життями за скоєні злочини проти мирного українського народу. У цій безкомпромісній кривавій боротьбі вкотре відстоюється воля та незалежність України, її право на існування як демократичної, європейської країни.

 

Відчайдушна боротьба українського народу проти російської навали стала символом стійкості та відваги у цілому світі. Нас підтримують мільйони людей, ми стали нацією, яка змогла об’єднатися перед обличчям небезпеки, згуртуватися та зупинити наступ агресора. Агресора, який називав свою армію однією з найкращих.

 

На останній сесії депутати буквально «продавили» рішення про те, щоб виділити 20 мільйонів гривень на закупівлю необхідного тероборонівцям транспорту та квадрокоптерів. 2,5 мільйони мало піти закупівлю квадрокоптерів, а на решту збирались купити автомобілі підвищеної прохідності.

 

Долучайтеся, буде весело та пізнавально!

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.