Вам потрібна якісна техніка або інструмент? — РІО Бердичів

П'ятниця, 3 Липня

  • Бердичівський Базар

Вам потрібна якісна техніка або інструмент?

Якщо Вам потрібна якісна техніка або інструмент завітайте до магазину «Добрий господар» по вул. 30-річчя Перемоги,3 в місті Бердичеві - офіційного представника компанії «АНДРЕАС ШТІЛЬ» .

 

fasad

dobriy gospodar05800

Тут Ви знайдете усе, що потрібно: широкий асортимент висококласних товарівSTIHLтаVIKING  на будь-який смак і гаманець, кваліфіковану консультацію фахівців з приводу продукції та її експлуатації,  а також безліч різноманітних акцій, які допоможуть заощадити.

На базі магазину працює  сервісний центр, у якому швидко, а головне - якісно здійснюється гарантійний та післягарантійний ремонт і технічне обслуговування інструменту ТМ «STIHL» та «VIKING».

Кваліфікований продаж то якісний сервіс - невід’ємні складові кожного інструменту STIHL. Саме тому, продукція STIHL реалізується виключно через офіційну дилерську мережу як в цілому світі, так і в Україні.

Пристрої STIHLмають найвищу надійність навіть під час екстремальних навантажень. Але якщо будь-яка деталь вийде з ладу, це не проблема. Все, що Вам необхідно - звернутись до наших  майстрів, які  проходять регулярні навчання в головному офісі ТОВ "АНДРЕАС ШТІЛЬ"в Україні та отримують всі необхідні знання та навички, щоб гарантувати найвищу компетентність консультацій та високу якість сервісу. Крім того, вони залучені підтримкою технічних спеціалістів головного офісу в Україні, що дозволяє швидко вирішувати спірні та невідкладні питання.

 

Приходьте, ми чекаємо на Вас за адресою: м. Бердичів, вул. 30-річчя Перемоги, 3/13.


Тел. : (04143) 2-64-48, (067) 842-10-62, (097) 352-74-41

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.