Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Літня автомобільна гума: чому обов’язково потрібно змінити шини після закінчення сезону

Автомобільні шини – це один з найбільш популярних аксесуарів для авто. При цьому кожен автомобіліст знає, що зі зміною сезону потрібно замінити і гуму. Як правило, це роблять після того, як середньоденна температура перейде за позначку в 7 градусів тепла. Використання шин, які не відповідають сезону, в цьому випадку стає небезпечним як для авто, так і для самого водія.

Сьогодні виробники пропонують декілька різновидів гуми в залежності від сезонності використання: літні, зимні і демісезонні. Для економії власники авто часто віддають перевагу останнім. Вважається, що вони однаково ефективно можуть використовуватись як в літню, так і в зимову пору. Однак експерти рекомендують все-таки обрати окрему гуму для різних погодних умов. До того ж, купити такі шини за доступною ціною цілком можливо. На сайті інтернет-магазину Shyp-Shyna.com.ua - https://shyp-shyna.com.ua/ - представлений широкий асортимент автомобільної гуми для різних автобрендів.

 

Через більший процент каучуку в складі зимова гума на дотик м’якіша за літню. Рухаючись при низьких температурах, вона прогрівається, завдяки чому забезпечується краще зчеплення з дорожнім покриттям. Зовні шини для зимової їзди відрізняються вираженим малюнком протектора. Окрім того, варто зазначити, що строк використання такої продукції буде вищим за літню. А от швидкість їзди на зимовій гумі буде меншою.

 

При покупці літніх шин варто звернути увагу на наявність чітко виражених поздовжніх канавок. Вони призначені для виведення рідини. При цьому поперечні канавки виражені слабо, а мікромалюнок практично повністю відсутній. Склад гуми для використання в жаркий сезон відрізняється більшою жорсткістю. Завдяки цьому навіть у спеку та при великій швидкості вона зберігає свою форму і твердість. При цьому такі шини більше піддаються зносу, тому міняють їх в три рази частіше, ніж зимові.

 

Обираючи шини для свого авто, варто звернути увагу не тільки на сезонність, але і на якість. Перш за все, вона залежить від виробника, покупцю треба звернути увагу на його позначку. Відомі бренди турбуються про своє ім’я та репутацію, тому використовують якісні матеріали і краще контролюють виробництво. Також вони ведуть свої дослідження та розробки удосконалених виробів. Знайти шини від найбільш популярних брендів можна на сайті Shyp-Shyna.com.ua. Компанія «ШипШина» є офіційним представником багатьох виробників, тому пропонує вигідні умови покупки на кожний товар. Також на сайті магазину завжди можна знайти корисну інформацію по вибору гуми, або отримати необхідні консультації.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.