Як вирішити проблему пошуку роботи і знайти вакансію з високим окладом — РІО Бердичів

Понеділок, 10 Серпня

  • Бердичівський Базар

Як вирішити проблему пошуку роботи і знайти вакансію з високим окладом

20 серп. 2019 Власкор

Працевлаштування — одна з головних проблем в нашій країні. Молоді люди в пошуках вакансій відправляються в країни Європи, щоб забезпечити собі нормальний дохід. Чи варто користуватися безвізовим режимом для працевлаштування за кордоном, вирішує кожен сам за себе. Але шукати роботу все-таки краще в своїй країні, виключаючи багато ризиків і проблем.

robota

Пропозицій на ринку праці достатньо, щоб влаштуватися за фахом. Тим більше завжди є можливість оволодіти новою професією. Якщо вас цікавить робота в Житомирі і прилеглих районах, рекомендуємо регулярно переглядати дошку оголошень онлайн. Багато хто знаходить підходящі вакансії саме так.

Завдання номер один — не втрачати час

Пошук роботи — важкий момент. Доходи різко знижуються, доводиться економити навіть на дрібницях. Тому кожен, хто знаходиться в такій ситуації, хоче знайти вакансію якнайшвидше, приступити до виконання посадових обов'язків і отримувати заробітну плату. Діяти потрібно цілеспрямовано, тобто не просто переглядати оголошення на дошці, але й заповнити резюме, розмістити його на сайті. Деякі роботодавці підшукують персонал саме так.

У характеристиці фахівця потрібно вказувати всі дані про те, що ви вмієте робити, який досвід праці був у вас. Непогано зібрати кейс, в якому включені необхідні документи або фото виконаних замовлень. Можливо, роботодавець зв'яжеться з вами і затребує надати портфоліо або подібне зібрання прикладів і зразків, реалізованих проектів. Тому краще, щоб все було підготовлене заздалегідь.

Затребувані професії

На ринку праці ситуація часто змінюється. Це залежить від пори року і стабільності в економіці. Для представників сильної статі затребуваними залишаються:

• монтажники;
• електрики;
• майстри по обробці приміщень;
• слюсарі.

Жінки можуть знайти роботу в салоні краси, якщо володіють навичками перукарського мистецтва, мають диплом косметолога. Не менш затребувані майстри нігтьового сервісу. Оскільки в містах та селищах відкриваються нові магазини, роботодавці часто запрошують зайняти вакантне місце:

• продавця;
• комірника;
• завідувача відділом.

Тобто якщо займатися питанням пошуку вакансій регулярно, можна працевлаштуватися протягом тижня, а то й раніше.

На який оклад розраховувати

Сьогодні роботодавці рідко економлять на заробітній платі найманого працівника, оскільки вимагають якісного виконання обов'язків. Якщо в Україні мінімальна заробітна плата становить трохи більше 3 000 грн, то в оголошеннях зустрічаються пропозиції в 5–10 000 грн.

Найчастіше можна знайти вакансію, на якій оклад вираховують за фактом виконання роботи. Тобто відрядна оплата праці. Співробітник отримує дохід прямо пропорційно навантаженню. Так нараховується заробітна плата малярам, ​​токарям, швеям, вантажникам і навіть продавцям, оскільки виплачується надбавка за реалізацію товару.

robota1

Про оклад потрібно домовитися відразу і обговорювати всі нюанси і бонуси. Можливо, роботодавець готовий платити більше, якщо його буде влаштовувати, як ви ставитеся до посадових обов'язків, чи виконуєте їх якісно і в строк.

Знайти роботу в Україні з гідною оплатою можна, але для цього потрібно шукати вакансію на всіх можливих ресурсах, не соромитися заявляти про себе, заповнювати резюме, збирати необхідну документацію і доводити, що ви будете надійним і виконавчим співробітником.

 

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.