Стоматологія, в якій забезпечать здорову та красиву посмішку на довгі роки — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Стоматологія, в якій забезпечать здорову та красиву посмішку на довгі роки

15 лист. 2019 Власкор

Якісний стоматологічний сервіс – це дуже важливо. Ці послуги коштують немало і хочеться отримати обслуговування, яке буде коштувати своїх грошей. Всі можливі види сучасних послуг на європейському рівні пропонує клініка Healthy Dent. Це стоматологія нового покоління у Києві, яка надає послуги для всієї родини. Там працюють висококваліфіковані спеціалісти дитячої та дорослої стоматології, терапевти, ортодонти та стоматологи-ортопеди. Там вам допоможуть вирішити будь-яку проблему зубів – медичну та косметичну. Імплантація, вирівнювання зубів, лікування карієсу сучаснішими методами, парадонтологія – лікування ясен, хірургічні операції різних рівнів, відбілювання та чистка – все це в одному місці по приємній ціні.

Лікування зубів в Healthy Dent

Зуби мають достатньо складну будову, тому їх захворювання достатньо різноманітні і мають свої рівні. Перший рівень – це карієс. Він визнаний найпоширенішим захворюванням к світі, їм хворіють 98% дорослого населення Землі. Він вражає емаль зубів, виникає непомітно, швидко прогресує. В емалі утворюються порожнини, в яких накопичуються бактерії, сприяючі подальшому руйнуванню кісткової тканини.

Наступний рівень – це пульпіт. Він є наслідком нелікованого карієсу, поражає нерв та судини всередині зуба. Основною задачею стоматолога є збереження нерву, тому клініка до останнього бореться за нього. Подовження життя пульпи означає подовження життя всього зубу. Наслідком запущеного пульпіту є захворювання періодонтит. Це враження тканин, що оточують корінь. Лікування його передбачає повний комплекс послуг. Наступний етап – це захворювання ясен, які також виліковні у клініці Healthy Dent.

Імплантація та протезування

Зубний протез раніше асоціювався у більшості людей із зйомкою щелепою. Насправді сучасні технології передбачають різні методи, рятування зубів та їх відновлення. Сюди відносяться:

  • вініри;
  • поодинокі коронки;
  • мости;
  • кульшові вкладки.

Це перелік можливих варіантів того, як відновити зруйнований зуб. Спеціалісти Healthy Dent здатні зробити ювелірну роботу, яка буде непомітною, виглядати естетично привабливо та природно. Протезування зубів має такі показання: відкололася частина зуба, карієс зруйнував частину коронки, відсутність одного, декількох або навіть всіх зубів, а також незадоволення формою, розміром та кольором натуральних зубів.

Імплантація зубів – це нове слово у стоматології. Метод дозволяє повністю відновити зуб, при цьому не зачіпаючи тих, що знаходяться поряд. Встановлюється надійний самостійний титановий імплант, який рятує зубний ряд без наслідків. Він слугує від 10 до 15 років і є прямим конкурентом протезуванню. Важливий момент – імплант треба встановлювати як можна скоріше після видалення зуба. Із часом кістка в тому місці стає тонкішою і знищується успішна можливість вживити імплант, щоб він зафіксувався. Недостатня кількість кісткової тканини для його функціонування. Спеціалісти Healthy Dent оцінять стан ваших справ і порекомендують кращий варіант рятування посмішки.

Записуйтеся на консультацію, лікуйтеся у сучасній клініці Healthy Dent, де лікарі застосовують новітні технологи лікування, і отримайте другий шанс на повноцінну здорову посмішку!

 

Відео

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.