Термокружка стане чудовою альтернативою пластиковому стаканчику — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Термокружка стане чудовою альтернативою пластиковому стаканчику

25 лист. 2019 Власкор

Європа відмовляється від одноразового пластикового посуду: заборону на використання стаканчиків і тарілочок обіцяють ввести вже в 2021 році. Відомо, що пластик розкладається сотні років, виділяючи токсини, забруднюючи ґрунт, приводячи до загибелі тварин і морських мешканців. Пластик є додатковим джерелом ксенобіотиків: ці токсичні молекули потрапляють в організм людини, зокрема, при користуванні одноразовим посудом в побуті.

Нажаль, на даний час в Україні не спостерігається глобальної зацікавленості суспільства і бізнесу в розвитку «зелених технологій». Заборона пластикового посуду у нас можлива хіба що в дуже віддаленій перспективі.

Втім, вже зараз кожен з обивателів здатний внести свою лепту у вирішення нагальної екологічної проблеми, максимально скоротивши використання пластику. Наприклад, прекрасною альтернативою одноразовим стаканчиках може стати термокружка. В даний час якісну термокружку купити в Україні не складе труднощів: інтернет-магазин «Світ посуду» реалізує тільки перевірену продукцію відомих світових брендів.

В результаті користування термокружкою замість пластикових стаканчиків у виграші буде не тільки природа, а й конкретна людина. Дійсно, у цього гаджета багато достоїнств. Наприклад, власникові термокружки не доводиться оплачувати одноразові стаканчики при покупці улюбленого напою (зрозуміло, що ціна пластикової ємності вже закладена в його вартості). Також відпадає потреба купувати чай або каву в точках громадського харчування: їх можна приготувати за своїм смаком дома або на роботі. Чи варто говорити, що такий напій обійдеться як мінімум в 10 разів дешевше покупного.

Вміст якісної термокружки залишається гарячим протягом 5 годин або, навпаки, холодним протягом 12 годин. Не треба турбуватися про те, що напій проллється: від цього надійно захищає кришка. Щоб напитися, не потрібно її відкручувати: при натисканні на кнопку на кришці відкривається спеціальний клапан. Обсяг термокружки зазвичай не перевищує 450 мл, тобто розрахований на дві порції. Виріб прослужить довго, тому що виготовляється, як правило, з нержавіючої сталі, він міцний, екологічний, легко миється. До того ж він має приємний вигляд, дизайн можна підібрати за смаком користувача.

Термокружка - зручний і практичний посуд, який дозволить в будь-який час насолоджуватися улюбленим гарячим або холодним напоєм. Відмовляючись від одноразового пластикового посуду, кожен з нас вже сьогодні вносить посильний внесок у поліпшення екологічної обстановки в регіоні.

Відео

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.