Вініри допоможуть вам отримати бездоганну посмішку — РІО Бердичів

Середа, 20 Січня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Вініри допоможуть вам отримати бездоганну посмішку

19 груд. 2019 Власкор

Недоліки зубів можуть значно впливати на зовнішність людини і її впевненість в собі. Різноманітні дефекти, потемніння, викривлення форми не дозволяють сяяти власною посмішкою, що особливо важливо для спеціалістів публічних професій. Однак сучасна стоматологія спроможна виправити подібні мінуси всього за декілька візитів до стоматолога, без тривалого лікування. Для цього існує такий спосіб відновлення зубів, як установка вінірів.

Переваги методу

Тонкі міцні пластинки, що закріплюються на поверхні пошкоджених зубів, були винайдені ще на початку минулого століття. Саме вони стали основою знаменитої голлівудської посмішки. В останні роки дана технологія не тільки значно модернізувалась, але і отримала широку популярність. Сьогодні установити вініри може кожен пацієнт, який має намір виправити зовнішні недоліки своїх зубів. Для цього варто звертатись до спеціалістів, які мають достатній досвід роботи з подібною методикою відновлення. Такі послуги наразі пропонує стоматологічна клініка 32 Dent в Києві. Дізнатись про особливості процедури і записатись на попередню консультацію до лікаря можна на сайті 32dent.ua - https://32dent.ua/protezirovanie/viniry. У клініці працюють кваліфіковані спеціалісти, які допоможуть вам вирішити проблеми с усмішкою та зроблять усе можливе, щоб здоров’я ваших зубів було у безпеці.

Вініри як спосіб відновлення своєї посмішки для пацієнтів мають багато переваг:

  • широкий вибір відтінків;
  • безболісний процес установки;
  • стійкість до впливу харчових барвників;
  • гіпоалергенність;
  • відсутність відчуття дискомфорту при використанні і т. і.


До того ж такі пластинки закривають лицьову сторону зуба, створюючи додаткове захисне покриття, а на їхній поверхні не утворюється зубний наліт.

До недоліків процедури можна віднести неможливість установки вінірів при наявності захворювань зубів або ясен, а також якщо відсутня їх більша частина. Окрім цього, варто розуміти, що вибір цього методу є дійсно серйозним, так як він робиться на все життя. Перед установкою вінірів сточується частина зубної емалі, тому самостійно зуб вже функціонувати не зможе.

Види вінірів

Найпоширенішими різновидами таких виробів є композитні і керамічні. Перші установлюються за 1-2 візити до лікаря. Вони дешевші, але і менш довговічні. Такі накладки можуть прослужити до 5-10 років залежно від способу життя людини. Окрім того, вони потребують дбайливого ставлення, в іншому випадку можлива зміна кольору і деформація з часом.

Більш сучасним методом являється установка керамічних вінірів. Вони виготовляються в зуботехнічній лабораторії по типу ультратонких коронок. Служать такі накладки набагато довше – до 20 років. При цьому з плином часу зовнішній вигляд керамічних вінірів не змінюється. Вартість такої процедури відновлення зубів уже буде вищою.

Ще однією альтернативою вінірам є люмініри – більш тонкі накладки, товщина яких досягає всього 0,2 мм. Для їх установки не потрібно сточувати зуби, а в подальшому їх можна зняти без будь-яких наслідків. При цьому вініри довговічні і міцні, а також спроможні буквально подарувати пацієнту омріяну бездоганну посмішку.

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.