З каталогом автозапчастин Avtopro.ua до майбутнього — РІО Бердичів

Неділя, 29 Березня

  • buhoblik800

З каталогом автозапчастин Avtopro.ua до майбутнього

11 лют. 2020 Власкор

Коли є машина, це значно полегшує життя. Але будь-яка техніка потребує оновлення. Періодично і залізному улюбленцю доводиться міняти певні запчастини. Адже належний догляд запобігає часті поломки. Не кажучи вже про ситуації, коли вони можуть знадобитися раптово.

За придбанням автозапчастин краще відправитися в інтернет. Там і асортимент більше, і підробок менше зустрічається, і ціни нижчі, ніж в роздрібних магазинах. На перший погляд вибрати самостійно комплектуючі - суща дрібниця.

mechanic

А насправді...

А насправді можна зіткнутися з деякими труднощами.

  1. От халепа: треба знати код запчастини. Щоб легше було знайти потрібну запчастину з тисячі, заводи-виробники машин наносять на кожен елемент свій код. Прекрасно, якщо на зламаній запчастини він є і добре видно. В іншому випадку його доведеться вишукувати самому.
  2. Проблематично знайти код. Звичайному користувачеві правильно визначити код запчастини вкрай складно. Подібне знають тільки дилери, офіційні СТО та спеціально навчені менеджери автобізнесу. Алгоритм дій зазвичай такий. У спеціально призначену програму треба ввести ВІН-код автомобіля. Тоді відкривається доступ до схеми цієї машини, де фахівець зможе відшукати даний код.
  3. Мовний бар'єр. Виявляється, що в оригінальному каталозі всі терміни написані на мові країни виробника. І навіть якщо це знайома вам англійська мова, то вона буде вузьконаправлена, технічна. Займатися перекладом - справа невдячна, оскільки можуть бути неточності у визначеннях і назвах деталей.
  4. Труднощі при виборі конкретної запчастини. Багато електронні каталоги пропонують скористатися спеціальним механізмом - деревом пошуку автозапчастин. У ньому всі комплектуючі розподілені по групах і вузлів. Але найчастіше це дерево не полегшує, а ускладнює пошук, тому що не зрозуміло, в яку групу була віднесена конкретна деталь. І навіть якщо ви змогли визначити її місцезнаходження, програма запропонує кілька варіантів шуканої запчастини. Це пов'язано з тим, що кожна деталь (особливо у іномарок) має кілька модифікацій, залежно від виконуваних функцій.

Що ж робити?

Якщо невірно вибрати запчастина, вона не підійде до автомобіля. Доведеться знову витрачати час на її пошук і гроші на вторинну покупку. Та ще й машиною не скористаєшся весь цей період. Розчарування гарантовано.

Щоб подібного не сталося, треба купувати запчастини для автомобіля за допомогою каталогу Avtopro.ua. Чому? Тому що всі перераховані вище труднощі вам не зустрінуться на шляху.

Досвідчена команда програмістів створила ефективний і якісний каталог, перевівши всі терміни, абревіатури, скорочення і виноски на зрозумілий звичайним користувачам мову. Знайти запчастина легко і просто.

Створено зручне дерево пошуку за все з 4 кроків. І головне - вибираючи в каталозі Avtopro.ua, ви надійно захищені від помилки замовити невірний код деталі.

Відео

anoliya zb 800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.