Брендовані коробки – відмінний спосіб заявити про себе та свій товар — РІО Бердичів

Субота, 4 Квітня

  • Бердичівський Базар

Брендовані коробки – відмінний спосіб заявити про себе та свій товар

15 бер. 2020 Власкор

Краса – в деталях. Атласний бантик здатен прикрасити подарунок, листівка - підняти настрій не гірше, ніж дороговартісна річ, а індивідуальне пакування – додати особливої загадковості тому, що заховано всередині. Тим паче, що красива коробка, презентована рідним, близьким, коханим з нагоди і без передбачає певний ритуал її відкриття, відтягнути момент сюрпризу ще на кілька хвилин, змусити серце людини, яка її розпаковуватиме, битися частіше у приємному передчутті бажаного подарунка. Якщо говорити не про дар, а про купівлю, наприклад, сукні в інтернет-магазині, то, погодьтеся, неабияк приємно отримати посилку, всередині якої візуально гарний пакуночок, з логотипом виробника, який підкреслює його індивідуальність. Це може бути коробка певного кольору, який є символічним для даного бренду, з відповідним надписом, багатозначною фразою тощо, що говоритиме про приналежність її вмісту до того чи іншого підприємства.

Брендовані коробки з цупкого картону та мікрогофрокартону нині знаходяться на піку своєї популярності. Для декого вони вже є невід’ємною частиною подарунку, що зі звичайного пакування давно перетворилося у предмет інтер’єру, який в подальшому зберігає не лише хатні дрібнички власника, а й пам’ять про приємну мить отримання, а, разом із тим, інформацію про виробника того, що знаходилось всередині. Така реклама, зображена на коробці, є своєрідним нагадуванням про фірму, що створила товар, яка постійно знаходитиметься на виду і притягуватиме погляди як власника/власниці, так і її гостей.

До того ж, таке пакування не шкодить навколишньому середовищу, на відміну від пакетів із клейонки чи целофану, тож його утилізація ніяк не вплине на екологію.

Мода на красиві речі не минає. Все частіше вигадливі люди знаходять нові цікаві застосування здавалося б звичайним на перший погляд коробкам із картону. Великі, декоровані відповідно до вподобань іменинника чи людини, для якої приготовано сюрприз, перев’язані стрічкою слугують тимчасовою схованкою для повітряних кульок, метеликів, солодощів або інших менших за розміром коробок. Торти, у тому числі для популярних нині вечірок, влаштованих для майбутніх батьків, колір крему яких відповідає статі дитини, кондитери також пакують до красивих коробок нейтрального кольору, аби якомога довше зберегти інтригу, кого ж їм чекати – хлопчика чи дівчинку?

korobka

У наш час креативні підприємства по виготовленню тої чи іншої продукції замовляють коробки із зазначенням бренду для розповсюдження своїх товарів. Таке пакування навіть стає їх своєрідною візитівкою, здатною підкреслити власний стиль та своє бачення прекрасного. Та виготовлення коробок – кропіткий процес, тому довірити його краще фахівцям, які знають, як створити якісне пакування, що підкреслить особливість подарунка, а не зіпсує перше враження. Типографія «Гіфт-К» спеціалізується на виготовленню картонних брендованих коробок, здатних прикрасити товар, подарунок, інтер’єр тощо. Завдяки знанням та використовуваним у виробництві пакування технологіям, коробки мають естетичний зовнішній вигляд, вони міцні, але, водночас, майже невагомі, легко збираються, а при транспортуванні у складеному вигляді займають небагато місця. Мінімальне замовлення у «Гіфт-К» складає 500 екземплярів, яких вистачить для того, щоб подарувати свято для півтисячі осіб та ті ж півтисячі разів нагадати про себе, як про успішну фірму, яка може дозволити собі пакувати речі власного виробництва у красу. Звертайтеся до нас та розкажіть про себе світу по-особливому!

Відео

anoliya zb 800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.