Знайти роботу на Jobmix просто, не виходячи з дому — РІО Бердичів

Субота, 28 Листопада

Знайти роботу на Jobmix просто, не виходячи з дому

19 трав. 2020 Власкор

Сьогодні Україна і світ переживають непрості часи. На жаль, карантинні заходи щодо непоширення коронавірусу були виправданою мірою, та їх наслідком стало значне зростання рівня безробіття. Багато людей втратили свої посади, дехто взагалі – бізнес, а разом з тим заробіток. Запити про пошук роботи заполонили інтернет, але знайти рішення проблеми у соцмережах вдається не усім. Хоча зробити це онлайн - реально. Знайти роботу на Jobmix просто: потрібно розмістити тут своє резюме, розповісти про себе, як про працівника, про свої досягнення, якщо такі є, зазначити свої вимоги та побажання до вакансії, як могла б вас зацікавити.

Jobmix – це новий сервіс пошуку роботи, який набирає популярності серед користувачів, адже має на меті забезпечити роботою кожного українця. Його перевагами є новизна і сучасність, при цьому легкість і простота використання. Навіть людина, котра мало розуміється у користуванні ПК, зможе вільно шукати потрібну їй інформацію тут. При розробці сервісу було враховано усі нюанси його подальшого функціонування та можливості користувачів, тому він зрозумілий і зручний для молоді, а також для людей старшого покоління.

Тут в одному місці зібрано цікаві пропозиції від українських та закордонних роботодавців. Така якісна підбірка значно полегшує пошуки, а фільтр по містах, вакансіях, профілю діяльності та іншим критеріям економить час на перегляді непідходящих варіантів.

На Jobmix знайдеться вакансія для усіх і кожного

Сервіс був створений задля того, аби кожен, хто має роботу – її пропонував, а ті, хто шукає роботу – легко її знаходили. На платформі зібрано пропозиції різного профілю та напрямку діяльності, зайшовши до нас ви знайдете такі популярні категорії як:

 • Робітничі спеціальності;
 • Гуртові продажі, закупівлі;
 • Бухгалтерія і аудит;
 • Сфера обслуговування;
 • Маркетинг, реклама, PR;
 • Телекомунікації, зв’язок;
 • ІТ, комп’ютери, інтернет;
 • Логістика, склад, ЗЕД;
 • Медицина, фармацевтика;
 • Адміністрація, керівництво середньої ланки;
 • Готельно-ресторанний бізнес;
 • Будівництво, архітектура;
 • ЗМІ, видавництво, поліграфія;
 • Нерухомість;
 • Охорона, безпека;
 • Краса, фітнес;
 • Освіта, наука;
 • Фінанси, банки та багато інших категорій для усіх і кожного.

Навпроти кожної розміщена кількість вакансій, наданих за даним професійним напрямком.

Переваги сервісу з пошуку роботи

Головною умовою нашої співпраці з обома сторонами – надавачами послуг та їх наймачами – є чесність. Нам важливо, аби жодна зі сторін не впливала негативно на свою, а разом із тим і на нашу репутацію, тому ми контролюємо дане питання і реагуємо на будь-які скарги. Принагідно, ще раз звертаємось до усіх сторін із проханням не обманювати, не хитрувати та поважати один одного.

Зі свого боку ми проводимо колосальну роботу, якої не видно на перший погляд, але котра стає відчутною на ділі. Її результатом є те, що працедавці першочергово отримують резюме тих потенційних співробітників, які найповніше заповнили їх та надали більше інформації про себе, а шукачі роботи бачать статус достовірності верифікації обраної компанії. Останні ми ретельно перевіряємо, щоразу піддаючи вимоги до модерації їхніх публікацій вдосконаленню. Це також є перевагою нашого сервісу, як і те, що кожен роботодавець може обрати саме той, потрібний і доступний для себе пакет послуг, що допомагає систематизувати процес пошуку співробітників і спрощує його. Для зручності є багато різних інструментів, які не тільки допомагають знайти потрібного фахівця, а й швидко закити вакансію, якщо спеціаліст уже обраний.

Також, серед «плюсів» для шукачів пропозицій є сам процес створення резюме. Багато для кого написання цього документу є каменем спотикання, тому часто навіть у справжніх професіоналів можна зустріти скромні, непримітні, мінімалістичні резюме. Відповідно, реакцію на них часто доводиться довго чекати, адже за кількома реченнями керівник не може визначити у вас майстра своєї справи. Тому, щоб допомогти створити якісне для роботодавця резюме, ми пропонуємо створити FULL-резюме, яке виділятиметься серед стандартних, бо буде максимально інформативним, таким, що здатне зацікавити.

Головні принципи роботи нашого сервісу це:

 • Чесність;
 • Справедливість;
 • Ефективність;
 • Доступність.

Для нас важливо бути корисними та допомагати людям знаходити своє місце в житті, навчатись, професійно зростати, ставати фінансово незалежними.

Розвиваємось, удосконалюємось, інформуємо, працюємо на результат

А результат, до якого ми прагнемо, це люди, забезпечені роботою, котрі отримують гідну заробітну плату. Це роботодавці, які зібрали команду з кваліфікованих спеціалістів і разом із ними рухаються до своєї мети, розвивають економіку нашої країни, навчають підростаюче покоління, дбають про інфраструктуру, лікують, будують, створюють і творять. Також у нас ви знайдете чимало змістовних тематичних статей, котрі допоможуть по-іншому поглянути на різні професійні аспекти, поглянути на трудову етику, сформувати уявлення про те, якою саме має бути ваша співпраця із колективом тощо.

Якщо ця інформація стала для вас цікавою, приєднуйтесь до Jobmix та знаходьте роботу своєї мрії або обирайте однодумців до своєї команди разом із нами!

 

Відео

Три ведмеді запрошує на роботу

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.