Чому автоматизовані складські системи продовжують набирати популярність — РІО Бердичів

Понеділок, 18 Жовтня

Чому автоматизовані складські системи продовжують набирати популярність

07 лип. 2020 Власкор

Ефективна автоматизація складської логістики - одна з найважливіших складових ведення Фондом я бізнесу в Україні в будь-якій сфері бізнесу.якщо складикомпаніїпрацюють погано, процес переміщення товарів по ланцюжку поставок буде скрутним, що може привести до скорочення термінів поставки. В результаті це може сильно позначитися на прибутку і невдоволення клієнтів, що призведе до інших негативних наслідків в майбутньому. Тому пропонуємо розібратися, чому впровадження логістичних програм WMS управління складом продовжує набирати популярність на сучасних підприємствах.

Транспорт і логістика

Сьогоднішні ланцюжка поставок продовжують ускладнюватися. Наприклад, письменник-технолог Параг Ханна недавно виклав в твіттері зображення, яке описує глобальні шляхи, по яких рухаються наші повсякденні товари, і які часом не доходять навіть до складів магазинів. Ці продукти перетинають цілий світ, перш ніж опинитися в кінцевому пункті призначення, при цьому продовжуючи ускладнювати процес автоматизації складів з кожним новим етапом. Тому ефективні автоматизовані складські системи мають вирішальне значення в складської логістики.

Складні багаторівневі ланцюжка зберігання і поставки товарів змушують підприємства звертатися до систем управління складом WMS,які допомагають їм:

  • збирати;
  • аналізувати;
  • відображати дані, зібрані в рамках глобального процесу.

Автоматизована за допомогою WMS (Warehouse Management Systems) систем транспортно-логістична галузь здатна забезпечити високу мобільність серед працівників і підвищити продуктивність, тим самим збільшуючи доходи в майбутньому.

Переваги WMS

Автоматизація складських приміщень дозволяє підприємствам малого і середнього бізнесу приймати правильні рішення щодо вибору ефективного в автоматизації обладнання для ведення обліку і управління складськими процесами, надання більш якісних послуг з доставки, зберігання і збуту товарів.

Грамотно побудована складська логістика в Україні допомагає:

  • скоротити витрати, пов'язані з управлінням складом в цілому;
  • зберегти операційні витрати в рамках бюджету;
  • забезпечити додаткову видимість і більш повну картину діяльності складських приміщень;
  • підвищити точність роботи кінцевого покупця, що в кінцевому підсумку означає нижчу вартість операцій для самого складу.

Складні ланцюжка поставок і зростаючий попит можуть бути задоволені за допомогою послуг складської логістики. Інвестуючи в ці види технології, за допомогою автоматизації складського обліку менеджери можуть отримати більш повне уявлення про складських площах, що в кінцевому підсумку призводить до отримання корисних даних і прийняття більш ефективних рішень.

Додаткові переваги автоматизації роботи складу включають поліпшення обслуговування клієнтів і підвищення продуктивності. Проте, доступність і видимість даних сховища є головними перевагами автоматизації складів.

Відео


РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.