Лотереї в Україні: в що грати, щоб зірвати джекпот — РІО Бердичів

Вівторок, 7 Грудня

Лотереї в Україні: в що грати, щоб зірвати джекпот

19 жовт. 2021

Виграш у лотерею, який допоможе змінити життя або ж, принаймні, вирішити фінансові питання, є одним з найпоширеніших бажань у людей. І хоча джекпоти зривають одиниці, решта гравців не втрачають шансів стати щасливчиками. Експерти зазначають, що чим вищий джекпот, тим більше гравців у цю лотерею. В яку ж лотерею краще грати, щоб зірвати джекпот?

Найбільш популярні в Україні – числові лотереї УНЛ. Вони отримали поширення завдяки зрозумілим правилам гри, рекордним джекпотам та новаціям. Раніше лотерея в Україні виглядала наступним чином: гравець заповнював паперовий білет, оплачував його, а продавець розрізав білет на дві частини (одну віддавав гравцеві, а іншу надсилав в офіс лотерейного оператора).

Пізніше почали використовувати лотерейні термінали, які суттєво полегшили процес гри. Інформація про лотерейний білет автоматично зчитувалась з нього і надсилалась в центральний сервіс. Виграшний білет вже не міг випадково загубитись, а його реєстрація в системі тепер займає кілька секунд. Першими термінали почали використовувати УНЛ.

В які лотереї грають в Україні

Найбільш популярними лотереями є аналоги радянського «Спортлото». До речі, серед нинішніх гравців є ті, хто починав грати в лотерею ще за часів СРСР. Серед лотерей в Україні за подібною формулою функціонує Супер Лото, де треба вгадати 6 чисел з 52. Слід зазначити, що подібні лотереї популярні по всьому світу. Різниця лише в тому, скільки чисел на ігровому полі – 49 чи 52.

Другою за популярністю є Лото Максима з меншою кількістю номерів, які треба вгадати, – 5 з 45. В цій лотереї частіше зривають джекпот, але він суттєво менший за головний приз в Супер Лото. Тож тут вибір за гравцем: чи обирає він менший виграш, але з більшим шансом його отримати, чи навпаки.

Який джекпот легше зірвати

Шанси вгадати всі номери в лотерейному білеті закладено у формулі. Є прості формули, як було зазначено вище, а є складні. Наприклад, в Mega Millions треба вгадати 5 чисел з 70 + мегакульку (1 з 25). Така формула ускладнює шлях до перемоги. Але перейдемо до цифр.

Шанси виграти головний приз:

  • 6 з 52 – 1 : 20 358 520 (Супер Лото).
  • 5 з 45 – 1 : 1 221 759 (Лото Максима).
  • 5+1 з 70+25 – 1 : 302 575 350 (Mega Millions).
  • 5+2 з 50+12 – 1 : 139 838 160 (EuroMillions).

Попри мінімальні шанси зірвати джекпот, лотереї на Заході є досить популярними. Так, щорічно американці витрачають на лотереї $70 млрд (один гравець – у середньому $230). Натомість у лотереях УНЛ шанси отримати головний приз вищі: частота випадання джекпоту відповідає наведеним формулам.

Так, головний приз в Лото Максима виграють кілька разів на рік (вже тричі за неповний 2021). У Супер Лото останні два джекпоти було зірвано у 2015 та 2021 році. До речі, останній джекпот виявився рекордним за всю історію лотерей в Україні – він склав 33 032 000 гривень. За цим виграшом гравці полювали майже шість років. А отримав його на початку березня мешканець Донбасу, який поставив на АВТО.

В яку лотерею грати – це ваш свідомий вибір. Менший виграш, але більший шанс, чи більший виграш з невеликим шансом. УНЛ крім Супер Лото та Лото Максима пропонує ще одну числову лотерею – КЄНО. В ній шанс на великий виграш залежить від того, на скільки ви помножите ставку. Тож вивчайте системи гри в кожній лотереї, купуйте білети та вигравайте.

ВідеоТри ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.