Вівторок, 17 Трв

Георгій Гівішвілі: «Про прибуток говорити рано, поки ми в боротьбі за ринок»

18 січ. 2022

Георгій Гівішвілі – генеральний директор VBET в Україні оцінив минулий рік з погляду успіхів компанії. Нагадаємо, компанія Vbet – надійний майданчик, що пропонує численні акції та регулярні виплати новачкам та досвідченим користувачам. Дізнатися, які є інші популярні казино в Україні та світі можна тут.

Головна мета VBET наразі, за словами Гівішвілі, це інвестиція в український ринок, щоб поступово підійти до заробляння прибутку. Звичайно, для компанії важливо розуміти, яким чином і коли буде структуроване законодавство, яке це регулюватиме.

У компанії VBET працює вже понад 100 людей, і ця цифра постійно зростає. Генеральний директор заявив, що вони активно інвестують в ринок і бачать у ньому реальну перспективу та силу. 

На жаль, про прибуток поки говорити рано, адже компанія поки що в процесі конкурентної боротьби за місце під сонцем на ринку, тому більше витрачають, ніж заробляють.

Податковий тягар теж відчутний, за податками, які виплачує компанія державі, з початку цього року VBET виплатила вже досить велику суму до бюджету. Звичайно, прийняття податкового законодавства для компанії є критично важливим, тому що від цього залежить майбутнє її роботи. 

Відео

bazar 800

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.