Четвер, 28 Вересня

Стратегії та тактики в Парі-Матч

16 серп. 2023

Букмекерська контора Parimatch популярна серед українських беттерів, адже пропонує величезний асортимент спортивних подій, на які можна укладати парі. Відвідувачі прагнуть не лише розважатися, а й отримувати грошові винагороди в разі перемоги на ставках. Для цього потрібно здійснити вхід на сайті Парі Матч, обрати вид спорту та поставити гроші. Щоб збільшити свої шанси на виграш, беттери використовують різні тактики та стратегії.

Які стратегії для виграшу на спортивних подіях дійсно працюють

Робити ставки на спортивні події можуть лише повнолітні громадяни, які створили на платформі акаунт. Тому перш за все потрібно зайти на сайт Паріматч та виконати процес реєстрації. Користувачеві слід заповнити дані один раз, подальші входи відбуваються за логіном та паролем. На сайті букмекера розміщена вичерпна інформація про спортивні події, правила роботи, з якими необхідно попередньо ознайомитися.

Досвідчені беттери використовують різні стратегії, які допомагають сформувати виграшну модель гри.

• «Ставки наздоганяння». Тактика вважається найефективнішою для ставок на тоталі, особливо в контексті футбольних матчів. Цей підхід також можна успішно використовувати в інших видах спорту. Суть стратегії полягає в тому, щоб гравець збільшував розмір наступної ставки на суму програної попередньої. Проте для такої стратегії важливо мати значний банкролл, адже вона вимагає великої витрати коштів. В разі перемоги тактику слід призупинити та переоцінити підхід до наступних ставок.

• «Гра проти фаворита». Визначається обрання явного фаворита та андердога у матчі. Цей метод має потенціал приносити значні виграші. Найкраще використовувати ставки проти вираженого фаворита з високими коефіцієнтами, наприклад, не менше 2.5. Такий підхід можна ефективно застосовувати на великих відстанях у часі. Стратегія найкраще себе виправдовує для ставок на футбол, волейбол, хокей, теніс.

• Методика Оскара Грайнда. Вона включає у себе ділення банкролу на десять рівних частин, з наступною подвійною ставкою у разі перемоги. Беттеру слід грати, доки він не зазнає програшу, після чого розмір ставки повертається до початкового рівня. Обираючи коефіцієнти в діапазоні 1.95-2.10, гравець може зробити стратегію більш ефективною.

• «Драбинка». Це простий підхід, який ідеально підійде для початківців. Гравець робить ставку на надійний результат з низьким коефіцієнтом, а потім збільшує розмір ставки на суму виграшу. Стратегія допомагає поступово нарощувати банкролл, але не дає можливості швидко заробити значну суму.

• «Мартингейл» полягає у подвоєнні ставки в разі програшу та зменшені вдвічі після перемоги. Такий підхід часто використовують для швидкого початку. Проте він потребує обережності, оскільки збільшення ставки після кожного програшу може призвести до значних грошових витрат.

• Критерій Келлі. Ця стратегія використовує математичну формулу для розрахунку розміру ставки. Вона дозволяє оптимізувати ризики та підвищує шанси на успіх. Гравцям слід ретельно використовувати такий підхід, оскільки неправильні обчислення можуть призвести до програшу.

Це лише кілька стратегій та підходів, які можна використовувати в букмекерській конторі Parimatch. Важливо розуміти, що жодна тактика не гарантує стовідсоткового виграшу, і завжди існує ризик втрати коштів.

Які ставки можуть робити нові гравці

Parimatch Україна пропонує прості умови для беттінгу. Якщо гравець створив акаунт та поповнив рахунок, можна укладати перші парі. Серед всього різноманіття ставок новачкам краще обирати традиційні, з простими умовами.

• Одиночна ставка. Гравцям пропонується ряд класичних варіантів ставок на спортивні події, наприклад, чиста перемога, тотал/більше або менше, ставки з форою та на подвійний результат. При цьому вибір результату визначається ймовірністю та власними уподобаннями користувача. Важливо пам’ятати, що чим вищий коефіцієнт, тим менша ймовірність отримати такий результат.

• Експрес ставка. Парі залишається популярним вибором серед гравців Parimatch. Цей вид ставок передбачає укладання угоди на кілька результатів і подій. Коефіцієнти кожного результату перемножуються, що утворює загальний коефіцієнт для визначення виграшу.

• Експрес-плюс. Ставка відрізняється від стандартної та вважається виключенням з правил. Щодня букмекер публікує події для експрес-плюс, де сукупний коефіцієнт збільшується порівняно зі звичайним варіантом. Такі події вибираються самим букмекером.

Процес оформлення ставок схожий. Потрібно зайти на сайт Парі Матч в Україні, вхід в особистий кабінет відкриває доступ до спортивних подій. Далі потрібно обрати вид спорту, тип ставки, укласти угоду на один або кілька результатів та внести кошти.

До яких порад варто прислухатися новачкам

Щоб розваги приносили беттеру задоволення та дозволяли вигравати на ставках, гравцям-початківцям слід дотримуватися певних рекомендацій.

• Найкраще робити ставки на ті види спорту, в яких людина добре знає правила, розуміється на їхніх особливостях.

• Вибір подій залежить від багатьох чинників, проте новачкам варто ставити на фаворитів. В такому випадку шанси на виграш значно зростають.

• Укладати парі в букмекерській конторі рекомендовано на результати, які є найбільш імовірними.

• Найкраще починати гру на подіях у прематчі. Для ставок Лайв необхідний досвід, навички та знання.

• В разі програшу не варто намагатися відігратися за будь-яку ціну. Такий підхід призводить до ще більших грошових втрат.

• Новачку найкраще вдатися до використання стратегії, яка дозволить не лише збільшити шанси на успіх, а й збереже банк гравця від швидкого банкрутства.

Досвідчені беттери наголошують на тому, що не варто робити великих ставок. У спорті завжди можливі несподіванки та непередбачені події, тому абсолютно гарантованих результатів бути не може.

Сьогодні офіційний сайт Парі Матч заблокований та втратив ліцензію КРАІЛ, проте продовжує діяти міжнародний гемблінговий оператор Parimatch. Компанія працює над тим, щоб відновити роботу в Україні. Сьогодні всі охочі можуть підписати петицію про зняття санкцій з букмекера.

Відео

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.