Вівторок, 5 Грудня

WhatsApp запустив анонсовані влітку канали

19 вер. 2023

Один з найпопулярніших месенджерів у світі запровадив масштабне оновлення - тепер у WhatsApp можна створювати та адмініструвати канали. Така функція вже давно реалізована у Telegram, що зайвий раз підтверджує тенденцію, коли соціальні мережі та месенджери позичають один в одного ефективні інструменти, впроваджуючи їх у свій функціонал.

WhatsApp

Як функціонуватимуть канали?

Схоже, що WhatsApp серйозно налаштований позмагатися за аудиторію з іншими популярними месенджерами в Україні. Згідно зі статистикою Similarweb, сервісу для аналізу вебсайтів та додатків, наразі WhatsApp за популярністю серед української аудиторії поступається Telegram та Viber, проте останні оновлення відчутно осучаснюють месенджер, про у світі він все ще посідає першу сходинку. Свого часу його навіть назвали найпопулярнішим месенджером серед прихильників азартних ігор, бо саме за допомогою WhatsApp рекламувались онлайн-ігри, слоти без реєстрації та інші послуги казино, та з часом ситуацію вдалося виправити.

Тепер же WhatsApp за своїм функціоналом все більше нагадує інші популярні месенджери. Щойно розробники додали до послуг можливість створювати спільноти, як вже у вересні цього року презентували довгоочікувані канали, що відчутно розширюються можливості користування додатком. Зокрема зазначається, що канали не мають обмежень щодо кількості аудиторії.  

Згідно з офіційним пресрелізом від компанії, наразі функція доступна більш ніж у 150 країнах, серед яких і Україна. Головною особливістю каналів у WhatsApp має стати їх конфіденційність - канали, на які підпишеться користувач, не будуть видні іншим його підписникам. Після попереднього запуску функції у 10 країнах WhatsApp розширює їх функціонал:

  • Покращує каталог каналів;
  • Додає реакції;
  • Дозволяє адмінам редагувати повідомлення протягом 30 діб;
  • Дозволяє пересилку постів у чати та спільноти.

Оскільки функція для WhatsApp ще нова, то з найближчими оновленнями додатка розробники обіцяють її ще більше вдосконалити.

WhatsApp

Як користуватися каналами?

На початку впровадження функції канали могли створювати лише організації, спортивні команди або публічні особистості. Тепер же функція стала доступною будь-якому користувачу. Перед створенням каналу WhatsApp наголошує на деяких особливостях:

  • Будь-то може знайти ваш канал;
  • Люди бачать ваш канал, проте не вас;
  • Ви несете відповідальність за свій канал.

Створити ж канал можна всього за декілька натискань - необхідно обрати для нього назву та за бажанням додати опис. 

Новостворений канал з'явиться у розділі Актуальне, проте великої кількості налаштувань чекати не варто. WhatsApp одразу попереджаю, що канал є відкритим, причому змінити це неможливо. Ним можна поділитися у своєму статусі або ж запросити людей за посиланням, а публікації для перегляду у ньому будуть доступні протягом 30 днів. 

Відео

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.