Тетяна Домбровська організовує навчання бердичівських активістів — РІО Бердичів

Тетяна Домбровська організовує навчання бердичівських активістів

Тетяна Домбровська, відома раніше як один з найактивніших депутатів Бердичівської міської ради, нині балотується на посаду міського голови нашого міста.


Але її обличчя ви не бачите на великих бордах вздовж доріг, а її листівки не стирчать з поштових скриньок. Невідомо навіть, де вона взяла кошти на заставу в п’ять тисяч гривень, яку заплатили всі кандидати на посаду міського голови.


Вона просто продовжує свою активну діяльність, як робила це і до балотування. Так, Тетяна активно долучилась до полеміки з обласною владою щодо дуже повільного ремонту мосту в районі м’ясокомбінату і будівництва, яке дуже ускладнило рух транспорту Бердичевом. Вже це привернуло увагу та збільшило кількість робочих та техніки.


А днями Тетяна Домбровська запросила до Бердичева виконавчого директора Асоціації сільських, селищних та міських громад Наталю Ключник для організації тренінгу з питань місцевого самоврядування. Особлива роль приділялась залученню коштів на громадські ініціативи та технології написання заявок на гранти.


Присутні на цьому заході отримали нові знання, а кандидат на посаду міського голови Тетяна Домбровська ще раз переконалась, що дуже мало людей у Бердичеві цікавиться справжніми громадянськими ініціативами, а не тими, які робляться «по свистку» з міськвиконкому.

trening1

trening2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Три ведмеді запрошує на роботу

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошує на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.