Понеділок, 16 Трв

Бердичівлянка отримала почесний орден «Науковець 2020»

20 листопада 2020 року в м. Києві відбулася церемонія відзначення переможців конкурсу «Наукова еліта України». З вітальними словами  до переможців звернулися голова Верховної Ради  Д.Разумков та президент НАНУ  А.Загородній.

 


Міжнародну програму "Науковець року 2020" організовав Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України за підтримки та участі представників Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національної академії медичних наук України, Академії будівництва України, народних депутатів України та інших державних структур та громадських об'єднань.

 


Одним з переможців цього конкурсу стала уродженка Бердичева Ірина Василівна Паур, яка нині працює доцентом кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва, завідувачем музею історії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.


В 2008 році вона з відзнакою закінчила історичний факультет цього університету, а в 2014 році аспірантуру. В 2015 році в Інституті Історії НАН України захистила дисертацію на тему: Поштова листівка як джерело дослідження соціокультурного середовища та історичної топографії Кам’янця-Подільського».


Ірина Паур – член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, член національної спілки краєзнавців України, Кам’янець-Подільського об’єднання товариства «Просвіта» імені Тарас Шевченка.


З отриманням почесної відзнаки у «Фейсбук» Ірину Паур привітав її колишній вчитель історії, колишній директор одинадцятої школи, а нині директор музею історії Бердичева Павло Скавронський. Без сумніву, саме він прищепив своїй учениці любов до історії, і дав поштовх до науки та краєзнавчого руху.

Для довідки: Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» надає послуги з друку книг та журналів. За п’ятнадцять років роботи світ побачили десятки іміджевих та періодичних видань. Вчені, освітяни, лікарі, юристи, поети, митці, енергетики та представники інших професій отримали визнання, грамоти та ордени...

nauk1

nauk2

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.