Понеділок, 5 Червня

Родина підприємців Халандирьових: «Любимо рідний Бердичів, прагнемо, аби він розвивався і ставав кращим та комфортнішим»

28 лют. 2023 Вікторія Кучерява

«Підприємець – це цілий світ, що він створює сам», – згадався вислів , коли виникло бажання розповісти про тих, хто надихає власною працею, – родину бердичівлян Халандирьових.

Їх сімейний бізнес – свого роду творчість, втілена в реальні справи. Мережеві магазини «ТРИДЕ» та пекарні «ЇЖАК», без перебільшення, знає чи не кожний у Бердичеві та далеко за його межами. Небайдужі підприємці втілюють проєкти, які роблять світ кращим, вносять у життя інших гармонію та затишок.

Родом із Бердичева, одні з бердичівлян

Роман, Юрій та Василь Халандирьови – родом із Бердичева. Підприємницька жилка зародилася в їхній сім'ї давно й у майбутньому передалася ініціативним та енергійним братам. І з 2007-го року вони зайнялися справою, яку успішно продовжують розвивати. У 2011-му відкрили перший магазин «ТРИДЕ», дбаючи про високу якість надання послуг у сучасному форматі. У пріоритеті – турбота про добробут для дому і дітей. Крім побутової хімії тут можна придбати й гігієнічні засоби, косметику та чимало цікавинок для своєї оселі. Нині «Tryde» функціонують у різних мікрорайонах Бердичева, в Житомирі, Жмеринці, Браїлові, Глухівцях, Козятині та Хмельницькому. Незабаром планується відкриття ще в Кам’янець-Подільському. Розіграш корисних подарунків від «ТРИДЕ» – завжди приємна подія для покупців. Отримати пральну машинку чи іншу побутову техніку – мрія кожної господарки. А таке придбання ніколи не буває зайвим!

Яких принципів намагаються дотримуватися брати Халандирьови? «Головне – порядність та увага до наших гостей і співробітників, – наголошує Юрій. – Для нас кожний покупець – гість, якого потрібно зустріти доброзичливо та привітно».

Підприємницька діяльність – це створення реального з ідеї. Головне –діяти, не відкладаючи на завтра. І від «хочу» швидко рухатися до «можу» та «роблю». Адже дорогу долає той, хто йде. Декілька років тому прийшло рішення створити мережу пекарень «ЇЖАК». Проєкт стартував у Бердичеві в 2017-му. По франшизі були відкриті точки у Білій Церкві та Фастові. Обраний логотип із зображенням милої тваринки доносить ідею задуму до відвідувачів закладів харчування і викликає позитивні емоції. Їжак – символ позитивної енергії та спокою, відкритості і дружелюбності, до того ж вважається гарантом успіху. У міських пекарнях завжди черга бажаючих посмакувати свіжою випічкою і десертами та підбадьоритися ароматною кавою. Знайдуться смаколики для людей різного віку: від дошкільного – до поважного. Завжди в наявності і напівфабрикати на будь-який смак. Асортимент – широкий, і ціни не лякають. Є всілякі напої – гарячі та прохолодні, крім алкоголю. А це – принципова позиція.

Справжні підприємці – люди, які завжди сповнені свіжими ідеями, прагнуть нових досягнень, беруть активну участь у вирішенні соціальних проблем і вкладають досвід та творчу енергію у розвиток міста. Брати Халандирьови нерідко організовують благодійні акції зі збору коштів для лікування важкохворих дітлахів. Горнятко кави – частинка спільної допомоги. Декілька років діє програма підтримки тих, хто перебуває у скрутних обставинах. Зранку такі люди можуть безкоштовно отримати випічку. Постійною є участь у волонтерських ініціативах – перерахуванні коштів, наданні засобів гігієни тощо для потреб військовослужбовців ЗСУ, вимушених переселенців і тих, кому потрібна підтримка. Війна – найбільше випробування для підприємців. У перші дні повномасштабного російського вторгнення брати залишилися в місті і попри складні умови продовжують працювати далі. Сигнали повітряної тривоги, тривале відключення світла впливають на бізнес. Довелося перебудуватися та адаптуватися до нових реалій. Сконцентрували всі зусилля, шукали різні шляхи, щоб не зупиняти роботу. «В умовах війни маємо діяти злагоджено та згуртовано заради спільної перемоги, – зазначає Юрій Халандирьов. – Ми постійно в руслі надання допомоги захисникам та ближнім своїм». Сміливість, цілеспрямованість, стійкість і наполегливість допомагають підприємцям долати виклики часу й тримати економічний фронт. Війна навчила працювати та виживати по-новому.

Свого часу підприємцям Халандирьовим робили досить вигідні пропозиції щодо переїзду до інших регіонів країни, навіть за її межі. Проте патріоти рідного міста відмовилися. «Потрібно створювати нові робочі місця, забезпечувати людей заробітною платою. Зрештою – підвищувати рівень життя мешканців громади, – говорить Василь Халандирьов. – Ми любимо бердичівлян і своє місто. Тут училися, виросли і працюємо… Підприємці – люди сміливі. Це першопрохідники, здатні на розумний ризик і впровадження всього нового. Це організатори та винахідники, які можуть знайти засоби для реалізації своїх ідей та готові до подолання труднощів, які неминучі». 

Дійсно, підприємці – люди, які визначають майбутнє міста, області та країни.

Якщо можна зробити щось для блага інших, Халандирьови просто це роблять. Адже, щоб дізнатися, працює задум чи ні, його слід реалізувати. Для братів-підприємців важливо знаходитися в діалозі з гостями торговельних закладів, чути їх та бути зрозумілими й потрібними для них. Вони цінують стосунки довіри та взаєморозуміння з покупцями: «Тішить, що люди користуються послугами наших закладів. Вдячні тим співробітникам, котрі обирають наші колективи і стають їх частинкою. Вдячні міській владі за підтримку. Особливо глибока подяка – нашим ЗСУ та волонтерам, які наближають Перемогу».

Підприємець – людина різностороння

Ми спілкувалися за столиком у приміщенні кафе-пекарні «ЇЖАК», що по вулиці Богдана Хмельницького. Колись тут приймали склотару, а зараз це затишне та атмосферне місце. Наша розмова з братами Халандирьовими була досить недовгою. Відчувалося: підприємці вміють берегти і свій, і чужий час. На запитання відповідали лаконічно та по суті.

– Робота займає більшу частину життя, чи є вільні години для захоплень?

– Звісно, адже необхідно підживлювати колесо життєвого балансу. Наше дозвілля – це відпочинок із сім’ями та батьками, у мирний час – спільні подорожі країною. Ми займаємося спортом, є членами міської федерації боксу.

Щодо читацьких інтересів, то тут вподобання онуків українського поета, прозаїка і драматурга Михайла Степанюка дещо відрізняються: Юрій віддає перевагу художньо-публіцистичним творам, Василь любить читати книги з психології відносин. Ну а мрія у них одна на всіх: щоб скоріше закінчилася війна.

– Після перемоги потрібно робити все, щоб подолати негативні наслідки військового вторгнення та працювати на благо міста і країни. Продовжувати покращувати умови праці для наших співробітників та створювати комфортну атмосферу для гостей. Прагнемо наблизитися до європейських стандартів, щоб забезпечити стабільне майбутнє для прийдешніх поколінь.

Так, Перемога дасть Україні великий імпульс для розвитку. Віримо: для українців відкриються нові можливості, і бізнес скаже своє слово. Пройшовши крізь усі випробування, отримаємо інше підприємницьке середовище, загартоване труднощами.

 

Halandiryovi2

 

 

 

 

 

 

 

Halandiryovi10

Halandiryovi15

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.