Офіційна інформація — РІО Бердичів

Четвер, 25 Трв

Увійти

Зареєструватися


Офіційна інформація

31 травня 2017 року о 14 годині у приміщенні Бердичівської місцевої, прокуратури, яка знаходиться по вул. Вінницька, 23, буде проводитися особистий прийом мешканців м. Бердичева та Бердичівського району прокурором Житомирської області Війтовичем Л.М.

На території міста Бердичева та Бердичівського району протягом минулого тижня виникло 5 подій а саме:

Любителі двоколісних друзів, котрі не уявляють свого життя без велосипеда та користуються ним мало не щодня або просто полюбляють прогулянки на велосипеді, мають можливість взяти участь в урочистому велопробігу.

Бердичівська ОДПІ інформує про те, що з 5 травня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017 №369 «Про затвердження Змін до наказу Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року №578», яким внесено зміни до форм податкових декларацій платника єдиного податку, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 №578, а саме:

До уваги платників податків!
Бердичівська ОДПІ нагадує, що 19 травня 2017 року (п’ятниця), минає кінцевий термін сплати:
• авансового внеску з єдиного податку на травень платниками першої та другої групп;
• податку на прибуток підприємств за I квартал;
• частини чистого прибутку (доходу) державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями за результатами фінансово-господарської діяльності за I квартал;
• ПДВ платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу, за І квартал;
• рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів за І квартал;
• рентної плати за спеціальне використання води за І квартал;
• екологічного податку за І квартал;
• туристичного збору за І квартал;
• збору за місця для паркування транспортних засобів за І квартал;
• єдиного податку платниками — юридичними особами та фізичними особами — підприємцями третьої групи за I квартал.

Бердичівська ОДПІ

Бердичівською місцевою прокуратурою заявлено до суду позов про скасування державної реєстрації за приватним підприємством права оренди земельної ділянки площею 216,5 га, здійсненого на підставі підроблених документів.

19 травня 2017 року о 14 годині 00 хвилин у приміщенні Бердичівської місцевої прокуратури, яка знаходиться за адресою м. Бердичів, вул. Вінницька, 23, буде проводитися особистий прийом мешканців м. Бердичева та Бердичівського району прокурором Житомирської області Війтовичем Л.М.
Запис на прийом приймається до 18 години 18 травня 2017 року за телефоном 2-40-98 або за адресою м. Бердичів, вул. Вінницька, 23.

Бердичівська місцева прокуратура

У наш час більшість українців не наважуються мати у своїх сім’ях більше двох-трьох дітей, а іноді і більше однієї, через нестабільність у країні та неможливість забезпечити їх подальше життя у майбутньому. Нові зміни, котрі щоразу грядуть назустріч людям, не у всіх викликають впевненість у завтрашньому дні, а декого змушують взагалі виїжджати закордон.

28 лютого 2017 року міська рада прийняла рішення № 272, яким затвердила „Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках м. Бердичева, в яких створені і функціонують об’єднання співвласників багатоквартирних будинків”.

Бердичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області нагадує, що Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» з 1 січня 2017 року встановлено місячний розмір мінімальної заробітної плати 3200 грн., з якого повинні бути сплачені всі податки та єдиний соціальний внесок (ЄСВ).

Бердичівська ОДПІ повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 року № 231 (далі – Постанова № 231) затверджено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Завтра, 9 травня, бердичівляни та гості міста вшановуватимуть подвиг захисників та визволителів України з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Масові заходи присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройдуть у місті та районі. Упродовж цих днів поліцією вживатимуться додаткові заходи для забезпечення публічної безпеки та попередження, виявлення і припинення правопорушень.

Теплі святкові дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян виїде за місто: на дачу, до води, у ліс. На жаль, на відпочинку люди забувають про правила поведінки у лісі, спричиняючи пожежі. Щорічно в державі реєструється, в залежності від гідрометеорологічних умов, у середньому від 2,5 до 7,5 тисяч лісових пожеж, які завдають шкоди навколишньому середовищу і великих збитків народному господарству. Тож, перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки.

800x120 1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.