Офіційна інформація — РІО Бердичів

Понеділок, 23 Квітня

Офіційна інформація

Бердичівська ОДПІ нагадує, що з 01 січня 2018 року до Податкового кодексу України (далі - ПКУ) внесено зміни щодо оподаткування пільгових категорій фізичних осіб - платників земельного податку, а саме звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для категорій фізичних осіб, які визначені пунктом 281.1 статті 281 ПКУ, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.

20 квітня 2018 року Бердичівський міськрайонний суд закрив провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності голови Бердичівської районної ради за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів) у зв'язку із відсутністю в її діях складу адміністративних правопорушень.

Бердичівська ОДПІ нагадує, що 20 квітня 2018 року (п’ятниця), останній день подання:

РІШЕННЯ засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Бердичівській міській раді №3 від 18 квітня 2018 р.

Минулого тижня в Бердичеві та Бердичівському районі було зафіксовано 10 подій, про які населення повідомляли службу «101»:

16 квітня 2018 року Бердичівським міськрайонним судом задоволено клопотання слідчого Бердичівського відділу поліції стосовно продовження дії запобіжного заходу у виді тримання під вартою до 18 травня 2018 року особі, яка підозрюється у вбивстві людини (ч. 1, ст. 115 ККУ).

Бердичівською місцевою прокуратурою під час опрацювання відомостей щодо проведення органами місцевого самоврядування закупівель товарів за бюджетні кошти встановлено порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Фестиваль дружин юних пожежних Семенівської ОТГ відбувся 13 квітня на базі Красівської школи.

До уваги мешканців та гостей міста Бердичева !

У зв’язку з проведенням 15.04.2018 поминального дня проїзд на «Нове кладовище» (вул. Бистрицька, 98) з з 08.00 год. до 15.00 год. буде дозволено маршрутним автобусам та автомобілям «таксі» тільки для висадки пасажирів, без права стоянки.

10 квітня 2018 року Бердичівський міськрайонний суд визнав винним місцевого жителя у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій, психічну хворобу або інший розлад здоров'я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину, або переривання вагітності чи непоправне знівечення обличчя).

З 01 квітня поточного року, органами Пенсійного фонду України в області проведено перерахунки пенсій особам, які продовжують працювати після виходу на пенсію.

З метою дотримання та виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 15.02.2018 року № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» та з метою належного забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1991-1998 років народження у квітні-травні та жовтні-листопаді 2018 року» у Бердичівському об’єднаному військовому комісаріаті відбувся брифінг.

  • zahid bud
  • baner teatr 30

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.