Офіційна інформація — РІО Бердичів

Вівторок, 25 Липня

Увійти

Зареєструватися


Офіційна інформація

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади  «начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення» було розміщене 10 липня на офіційному порталі Бердичева.

25 липня 2017 року з 9.00 до 17.00 у приміщенні бібліотеки філії №4 за адресою м. Бердичів, вул. Раскової , 23-Б, буде працювати «мобільний соціальний офіс». 

Бердичівська ОДПІ нагадує, що 31 липня 2017 року – останній день сплати податку на доходи фізичних осіб та військового збору, з отриманих доходів у вигляді дарування, спадщини, продажу рухомого та нерухомого майна, іноземних доходів, та інших, визначених в поданій річній декларації про майновий стан і доходи за 2016 рік.

На території міста Бердичева та Бердичівського району протягом минулого тижня виникло 5 події а саме:

Теплі дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян виїде за місто: на дачу, до води, у ліс. На жаль, на відпочинку люди забувають про правила поведінки у лісі, спричиняючи пожежі. Щорічно в державі реєструється, в залежності від гідрометеорологічних умов, у середньому від 2,5 до 7,5 тисяч лісових пожеж, які завдають шкоди навколишньому середовищу і великих збитків народному господарству. В 2017 році пожежі не переходили у «верхову» стадію, коли горять верхівки дерев і швидкість поширення полум`я доходить до десятків метрів за секунду. В такому випадку пожежу зупинити доволі важко. Тож, перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки.

Ситуація з пожежами, що склалася з настанням тепла викликає серйозне занепокоєння. Щоденно обласна служба 101 реєструє повідомлення про загорання і значні пожежі в приватному секторі та лісових масивах, спричинені в основному необережне поводження з вогнем та пустощами дітей.

«Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради повідомляє, що з 01.07.2017 року члени сімей загиблих мають право на отримання пільг, передбачених Законом «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», без урахування середньомісячного сукупного доходу». З цієї дати набувають чинності зміни до вищевказаного Закону, прийняті 13 квітня 2017 року Верховною Радою України на пленарному засіданні.


12 липня відзначається день пам'яті славних і всехвальних первоверховних святих апостолів Петра і Павла.
Цей день вважається верхівкою літа. Наші пращури помітили, якщо ясно на Петрів день - рік буде хорошим, а якщо дощ - 40 днів ще буде негода.
Найчастіше цей день сухий, спекотний, світлий. З цього приводу існувала приказка: "Петро-Павло жару добавили". Якщо зозуля кує після Петрового дня, то, значить, літо буде хороше, довге і сніг нескоро випаде.

Вітаємо усіх Петрів і Павлів зі святом!

Протягом усього часу свого існування людина була нерозривно пов'язана з природою. Але з моменту виникнення високо-індустріального суспільства ми все більше втручаємося в її життя. Атмосферне повітря населених пунктів постійно забруднюється і за всіма параметрами докорінно відрізняється від повноцінного природного повітря, яке є чистим і стимулює біологічні процеси.

У зв’язку з проведенням урочистостей з нагоди свята Божої Матері Бердичівської рух автомобільного транспорту 15-16 липня 2017 року буде організовано наступним чином:

19 – 20-го липня з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева перебуватиме чудотворна Святогірська ікона Божої Матері.

Хочемо звернути Вашу увагу з приводу тривожної ситуації, що сталась на водних об’єктах області. Незважаючи на запропоновані заходи щодо попередження загибелі людей, через грубе порушення правил поведінки на воді гинуть люди. З початку 2017 року, згідно статистичних даних, на території Житомирської області через грубі порушення правил поведінки на водних об’єктах загинуло 9 людей, серед яких 3 дитини.

Дане роз’яснення стосується громадян - власників житлових будинків і квартир.

Вісім артилерійських снарядів – згадок про події майже вісімдесятилітньої давності – виявили мешканці Бердичева на одній із вулиць міста. На такі небезпечні предмети з певною періодичністю натикаються люди, виконуючи польові роботи або ж займаючись будівництвом. На жаль, десятиліття, що минули з моменту Другої світової війни, не захищають від можливості знайти й неприємний сюрприз у себе в господарстві чи на земельній ділянці.

taksi6000800x120

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.