Офіційна інформація — РІО Бердичів

Неділя, 24 Червня

Офіційна інформація

Звертаємо Вашу увагу, що з 02.07.2018 року  відповідно до листа Головного управління державної казначейської служби України у Житомирській області № 05-08/855-3629 від 06.06.2018 року буде змінено реквізити  рахунків для сплати судового збору, адміністративних штрафів та інших санкцій.

Вільні вакансії на червень 2018 від Бердичівського центру зайнятості

На час особливого періоду в Україні військовослужбовцям штрафні санкції за невиконання кредитних зобов’язань, а також проценти за користування кредитом не нараховуються.

Бердичівська ОДПІ повідомляє, що відповідно до п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій нею податковій декларації про майновий стан і доходи.

Відтепер будь-який громадянин області може залишити Повідомлення про незадекларовану працю на сайті Управління Держпраці у Житомирській області.

У рамках проекту, започаткованого спільним наказом Генеральної прокуратури України і Міністерства освіти і науки України про співпрацю та комунікацію із учнями та студентами навчальних закладів, тривають зустрічі працівників Бердичівської місцевої прокуратури із учнями та студентами місцевих навчальних закладів.

7 червня 2018 року Бердичівський міськрайонний суд звернувся з поданням до Апеляційного суду Житомирської області для вирішення питання про направлення на розгляд до іншого суду обвинувального акту стосовно двох осіб, яких обвинувачують в вимаганні грошей, поєднаному із заподіянням тяжкого тілесного ушкодження та в умисному вбивстві, вчиненому з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 189, п. 6, п. 12, ч. 2 ст. 115 КК України).

Такий висновок був зроблений Бердичівським відділом ДУ "Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України" після проведених планових моніторингових досліджень питної води в шахтних криницях на території Бердичева.

31 травня 2018 року Бердичівським міськрайонним судом задоволено клопотання слідчого Бердичівського відділу поліції стосовно застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою на 60 днів до особи, яка підозрюється у вимаганні та вбивстві людини з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 189; п. 6, 12 ч. 2, ст. 115 ККУ).

Правоохоронці попереджають громадян про адміністративну та кримінальну відповідальність за посіви та культивування нарковмісних рослин на присадибних ділянках.

chips den mista

Kramnicya

  • zahid bud
  • zahid bud1

nibulon1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • Omaks Centr800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.